Drive Help KremenЪ йде на Полтаву

3.09.2017, 13:31 Просмотров: 1 837

Drive Help KremenЪ йде на Полтаву

Допоможуть кожному!

У Полтаві створюється автоспільнота взаємодопомоги на дорогах Drive Help Poltava.
 

Подібна автоспільнота успішно зарекомендувала себе в Кременчуці. Учасники автоспільноти в силу своїх можливостей, будуть допомагати один одному у важких ситуаціях на дорогах.


Організатор Drive Help Poltava Кирило Метьолкін каже, що активісти руху хочуть, аби водії виявляли більше поваги та не були байдужими і допомагали один до одного.


«Це не комерційна організація і не благодійний фонд - всі питання з відшкодування витрат вирішуються між тим, хто потребує допомоги, і тим, хто її надає. Це група водіїв, які допомагають один одному при виникненні різних неприємностей на дорозі - від банального підвезення бензину до конфліктних ситуацій. Аналогічне співтовариство Drive Help KremenЪ вже з успіхом зарекомендувало себе в Кременчуці», - говорить Кирило Метьолкін.

 

Як це працює

 

Зареєстрований учасник автоспільноти надсилає SMS (Є Viber) на номер (068) 798-52-91 з текстом, в якому вказуєте суть проблеми, своє місцезнаходження і номер телефону. Або пише прохання про допомогу в чаті спільноти в Viber.


Приклад повідомлень: «сів аккум. Вулиця Свободи, біля будинку №7»,«ДТП, в мене в'їхав Х5, мені стрьомно. Перехрестя такий то 055-555-55-55» і т. д.

 

SMS з проханням про допомогу розсилається серед учасників спільноти. Водій, який може вам допомогти, телефонує на зазначений вами номер, і ви між собою уточнюєте всі подробиці, а також вирішуєте фінансові питання (бензин нині дорогий, а халявщиків треба гнати в шию!) Чи зустрічаєтеся, отримуєте допомогу, тиснете один одному руки і радите своїм друзям вступити в наше співтовариство взаємодопомоги на дорогах.

 

Як вступити в Drive Help Poltava


Зв'язатися з організатором і попросити додати в групу в Viber


Якщо у Вас немає Viber або Zello-Рації - написати повідомлення організатору (066-333-74-16), в якому повідомити про те, що ви хочете стати учасником автоспільноти.


E-Mail: drive.help.poltava@gmail.com

 

З усіх питань організації взаємодопомоги телефонуйте за номером (066) 333-74-16 (Кирило).

 

Незабаром планується запуск всеукраїнського форуму з окремими гілками для міст і ще багато цікавого.

 

На початку вересня буде анонсована клубна зустріч в Полтаві, де всі, хто приїхав учасники отримають клубні наклейки.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх