Бійців на передовій привітали з Днем Незалежності

26.08.2017, 10:09 Просмотров: 2 302

Бійців на передовій привітали з Днем Незалежності

Від кременчужан військовим передали смаколики

Кременчуцькі волонтери з Видавничого дому "Приватна газета" відвезли допомогу на передову. Допомогу зібрану кременчужанами доставили у район Пісок, а згодом заїхали на полігон Широкий Лан до 17 танкової бригади. 

 

За словами волонтера Івана Колесника воду "підігнав" завод Технічного вуглецю, а ковбасою як завжди допомогло Кременчукм'ясо.

 

- На позицію в район Пісок передали бінокль від маленького кременчуцького патріота, який купив його за подаровані на його день народження кошти:) Передали приціл СВД, рації від Геннадія Бутка. Ремені трьох точкові від Віктора Вагнера. Маскувальні сітки, високої якості, від наших прекрасних кременчужанок. Дякую, Семену Лещинському, за пилу, вона реально там потрібна. 17 танковій подарували: VW T4, машину, яка працюватиме на "0", гору запчастин від ТОВ ВКП " Котлогаз", завод Тех. Вуглецю, Сергія Галати. Дякую також Дилижанс за знижку, печиво та цукерки до свята від "Логінс смак". Загалом свято вдалося! Всіх з Днем Незалежності! Все буде файно;), - додав волонтер Іван Колесник.

 

Бійцям також передали 6 комплектів резини та смаколики від кременчужан.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Помощь военным:

Акция "Телеграфа" в помощь украинским военнослужащим. Мы призываем кременчужан оказать посильную помощь нашим солдатам. Деньги, продукты и вещи нужно приносить в приёмную издательского дома "Приватная газета" по адресу: ул. Шевченко, 50-А. Телефон для справок: 097-210-32-00 (Иван).Вверх