25 серпня о 17.30 у Харкові відбудеться футбольний матч між «Геліосом» та «Кременем». 

 

«Геліос» – «Кремінь»

Дискваліфікація: Дмитро Скоблов («Геліос») – Дмитро Тєртишний («Кремінь»)

Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Арбітри: Денис Романов та Андрій Семенов (Дніпро)

Резервний арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків).

Спостерігач арбітражу – Євген Котенко (Суми)

 

Пряма трансляція:

 

Після поразки «Кремінь» відверто заговорив про проблеми фінансування клубу. Головний спонсор КрАЗ через економічну ситуацію не в повному об’ємі виплачує свою фінансову частину, а гроші виділені з місцевого бюджету в основному передбачені на дитячу академію.

 

– Зараз заявити, що завтра все буде добре і у нас будуть фінанси, які вирішать всі проблеми, я не можу. Можу сказати лише, що і далі буду шукати спонсорів, і якщо хтось піде нам на зустріч, то можна буде говорити про щось інше. Поки що інших варіантів я не бачу, – зазначив директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк.

 

Через недостатнє фінансування команда не змогла достатньо підсилитися у міжсезоння. Крім цих проблем є заборгованість перед гравцями та тренерським штабом, але поки називають лише 7 футболістів, яким не доплатили зарплату за минулий сезон.

 

– Йдеться про 7 футболістів, які вже не знаходяться в клубі, вони покинули команду після закінчення минулого сезону. Перед ними залишилася заборгованість в загальній сумі 13000 гривень. З певних причин не вийшло розрахуватися з хлопцями відразу, але сума невелика, і це питання буде закрите до кінця поточного місяця, – розповів Недяк.

 

Напруження в команді зростає і є ймовірність, що команду покине головний тренер Сергій Ященко.

 

– Після гри з «Інгульцем» відразу ж у нас були збори і Сергій Ященко, висловив свою готовність покинути пост головного тренера, але футболісти сказали дослівно, що якщо йти, то всім. Я їх підтримав в цьому, і ми вирішили виходити з ситуації, що склалася разом, – додав Андрій Дмитрович.

 

Подолати фінансові труднощі важко, а от саму гру, настрой на неї та результат при бажанні футболістів можна змінити. Хлопці лише на своєму бажанні вивели команду у Першу лігу. Вони показали, що лише на одному ентузіазмі можна долати команди Другої ліги з потужною фінансовою підтримкою. А от чи вдасться це зробити у матчі з «Геліосом» побачимо вже завтра.

 

Тим паче у «Геліосі» грає двоє кременчужан Ігор Кошман й Артем Козлов, який минулого сезону став кращим бомбардиром у «Кремені». Цікавий факт, що у команді сонячних грає двоє Артемів Козлових blush 

 

Турнірна таблиця

«Кремінь» вже не забиває 280 хвилин. Чи виправлять ситуацію у матчі з «Геліосом»?

 

Анонс 8 туру, 25 серпня
«Балкани» – «Авангард»
«Геліос» – «Кремінь»
«Волинь» – «Суми»
«Рух» – «Черкаський Дніпро»
«Гірник-Спорт» – «Арсенал»
«Десна» – «Жемчужина»
«Інгулець» – «Оболонь-Бровар»
«Полтава» – «Нафтовик-Укрнафта»
«Колос» – «Миколаїв»

 

30 серпня «Кремінь» вдома прийме луцьку «Волинь». 

facebook x telegram whatsapp viber