1

Щодо керівника «Муніципальної поліції» Кременчука проводиться службове розслідування

6.07.2017, 10:34 Переглядів: 5 172

Щодо керівника «Муніципальної поліції» Кременчука проводиться службове розслідування

Службове розслідування триватиме без відсторонення Максима Березіна від виконання покладених на нього посадових обов’язків

Проти директора комунального підприємства «Муніципальна поліція» Максима Березіна розпочате службове розслідування. Згідно з розпорядженням міського голови службове розслідування розпочали після звернення Кременчуцької місцевої прокуратури. Максима Березіна звинувачують у несвоєчасному поданні декларації. 

 

- Порушення директором комунального підприємства «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області Березіним Максимом Юрійовичем вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: несвоєчасно подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 № 950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - йдеться у повідомленні. 

 

На час проведення розслідування Максим Березін не відстороняється від виконання покладених на нього службових обов'язків.

 

На сайті НАЗК все-таки з'явилася декларація керівника «Муніципальної поліції», але до неї є також питання. Згідно з документом Максим Березін проживає разом з донькою та дружиною всього на 1 тисячу грн на місяць. Також він задекларував 2 земельні ділянки розміром 2190 кв м. у Кременчуці та Ялинцях та причіп до легкового авто. Будинку, банківських вкладів або ще якихось доходів Максим Березін, згідно із декларацією, немає.

 

Як раніше повідомляв «ТелеграфЪ», муніципальну поліцію у Кременчуці хочуть перейменувати на муніципальну варту.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Вверх