«Кремінь-АТО» вдома поступився «ягуарам» за 10 хвилин

16.06.2017, 13:02 Переглядів: 2 532

Кременчуцькі АТОвці вдома не змогли дати відсіч військовослужбовцям з Калинівки

Футбольна команда АТОвців Кременчука вдома поступилися “Ягуару” з рахунком - 0:2. Нацгвардійці за 10 хвилин встигли не лише відкрити, а й подвоїти рахунок. Господарі намагались покращити ситуацію, але їх підводила реалізація моментів, то зі стандарту пробивали повз, то голкіпер рятував команди після простреленого удару з дальньої позиції. Неймовірний момент був у “Кремінь-АТО” до перерви, коли після діагональної передачі з центра поля господарі влучили у стійку воріт суперника.

У другому таймі господарі одразу кинулися в атаку, сподіваючись на швидкий гол, але “синьо-білі” пробили повз ворота. Під кінець гри “ягуарівці” могли збільшити перевагу, пройшовши флангом нацгвардієць обіграв наших хлопців і пробив повз воротаря прямо у рамку воріт, на щастя, на воротарській лінії опинилися двоє захисників, які вибили м'яч.

Нагадаємо, що кременчуцька команда у цьому році провела ще дві гри: перемогли спецназівців з Кропивницького та зіграли в нічию з “Дикими качками”.