Кременчуцьким переселенцям, чиє житло в зоні АТО зруйноване, оплатять частину комуналки

15.06.2017, 13:32 Переглядів: 2 609

Кременчуцьким переселенцям, чиє житло в зоні АТО зруйноване, оплатять частину комуналки

Удосконалили процедуру надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Кременчуцьким переселенцям, чиє житло в зоні АТО зруйноване, оплатять частину комуналки, повідомляє департамент соціального захисту населення та питань АТО.

 

31 травня Кабмін вніс зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №505.

 

Зокрема в документі наголошується, що зазначена допомога буде надаватися особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, а також особам, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

 

Перелік цих пунктів затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів №1085.

 

Раніше така грошова допомога надавалась лише переселенцям з Донецької, Луганської та частини Харківської областей, які перебували на обліку в структурних підрозділах з питань соцзахисту населення районних держадміністрацій, виконавчих органах з питань соцзахисту міських та районних рад.

 

Грошова допомога не призначатиметься якщо:

  • у будь-кого з членів сім'ї має власне житло чи частину житла у інших регіонах, якщо воно придатне для проживання, що підтверджується відповідним актом технічного стану;
  • будь-хто з членів сім'ї має депозит на суму, що у 10 разів перевищує розмір прожиткового мінімуму (16 840 грн).
Автор: Руслана Горгола Джерело фото: vin.sfs.gov.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 2 від 12 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх