Кременчуцькі комунальники відмовилися проходити іспит зі знання української мови

2.06.2017, 12:45 Просмотров: 3 030 Комментариев: 5

Кременчуцькі комунальники відмовилися проходити іспит зі знання української мови

За оформлення документів з граматичними помилками чиновників відправляють на навчання

Управління житлово-комунального господарства Кременчука відмовилося проходити іспит зі знання української мови. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький під час засідання атестаційної комісії 2 червня. За словами мера є домовленість з Кременчуцьким національним університетом, щодо навчання та атестації чиновників, але в УЖКГ не хочуть цього робити при тому, що допускають граматичні помилки при складанні документів.

 

- На базі КрНУ будуть іспити та навчання відповідно до рішення Кабміну. Іспит коштує 500 грн, якщо не пройдуть, то додаткове навчання коштуватиме 2 тисячі грн, - додав міський голова.

 

 

Нагадаємо, що Кабмін затвердив порядок платної атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу на знання державної мови.

 

Згідно з постановою №301 від 26 квітня, платні послуги з проведення атестації про вільне володіння українською можуть видаватися вищими навчальними закладами, які здійснюють підготовку в сфері публічного управління й адміністрування.

 

Сама атестація складається з письмової (тест та переказ тексту, який стосується публічного управління) та усної (ділова розмова на заданий сценарій і повідомлення-презентація на певну тему) частини.

 

Атестацію можуть не проходити якщо:
- атестат з оцінкою 5 (або 10, якщо атестат отримано після 2000 року) за вивчення української мови
- диплом про вищу освіту з оцінкою "відмінно" за українську мову або за спеціальністю філологія

 

Посвідчення про володіння державною мовою діє безстроково.

Теги:

Комментарии: 5

1 684
2 июня 2017 12:59

Клааааассссссс вот это я пониманию.


+11
1 688
2 июня 2017 13:23

Ну если відмовляються, то пускай катятся со своих должностей к такой-то матери...
В чем проблема? Дефицит образованных кадров?


-154
74
2 июня 2017 13:44

Освідчені кадри УЖКГ повинні проходити іспити з опалення, водовідведення, електропостачання.... і взагалі, де в УЖКГ державна служба?


+15
2 179
2 июня 2017 16:09

Зачем навязывать людям языки? Иза этого навязывания лучше не кому не станет и больше зарплата тоже не будет. На  Полтавской обл Украинский язык знают лучше чем на западной Украине. Когда уже людей оставят в покое? Одна надежда на выборы.


+6
3 935
2 июня 2017 17:05

То Dmitriys: Вы верите в выборы? Могу сказать кто будет следующим президентом. Казалось бы, причем тут конфеты? А призывы интересные. Не знаешь языка - уволить. Следующим шагом что будет? Не знаешь языка - расстрел?

+10
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх