Відкритий турнір Кубок Титану зі станової тяги зібрав найсильніших спортсменів

8.05.2017, 10:00 Переглядів: 3 617

9 спортсменів СК “Титан” представили Кременчук

29 квітня у Кременчуці на базі ДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір Кубок Титану зі станової тяги, який проходив за підтримки СК «Титан», Відділу фізичної культури та спорту кременчуцької міської ради та Кременчуцького міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

40 спортсменів з Полтавської, Кіровоградської та Сумської області змагались за звання кращого.

За інформацією прес-служби СК “Титан”, на помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань брали участь багато кандидатів у майстри спорту України та майстрів спорту України. Загалом Кременчук представили 9 спортсменів.

Загалом під час проведення турніру було розіграно 20 комплектів медалей та були визначені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок.

3 Сагань Вікторія (Нові Санжари)

За підсумками змагань команда СК «Титан» виборола перше місце в командному заліку.

Ольга Дроздова стала першою у ваговій категорії до 72 кг і виборола перемогу для себе та своєї команди, Дмитро Бойко у новій для себе в.к. до 74 кг став третім, а Андрій Дарійчук будучи дебютантом здобув бронзу у в.к. до 120 кг. Віталій Солошенко підняв рекордну вагу змагань 310 кг та став володарем золота у в.к. до 105 кг та підкорив друге місце в абсолютному заліку.

- Загалом змагання принесли дуже велику кількість емоцій, переживань, перемог та поразок, але не зважаючи на це всі спортсмени були в чудовому настрої та були щирі на побажання, як до організаторів змагань та і до людей які прийшли їх підтримати, - зазначив Влад Крамаренко.