Кременчужанам пропонують полюбити Землю так само, як любить її Вікі

1.05.2017, 15:26 Просмотров: 1 993

Кременчужанам пропонують полюбити Землю так само, як любить її Вікі

У травні стартує міжнародний фотоконкурс «Вікі любить Землю»

1 травня стартує міжнародний конкурс «Вікі любить Землю», покликаний зібрати світлини всіх заповідних територій, про що повідомляє прес-служба Громадської організації «Вікімедіа Україна».  Участь в українській частині фотоконкурсу можуть взяти і кременчужани.

 

 

Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який період часу.Для участі необхідно сфотографувати об'єкти природно-заповідного фонду, які до початку конкурсу не мали фотографій Вікісховищі, та завантажити їх туди.

 

Головні умови участі:

Детальніше про регламент конкурсу.

 

У червні професійне журі визначить переможців у кількох номінаціях, а також обере 10 кращих робіт, які візьмуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

 

Кременчужанам пропонують полюбити Землю так само, як любить її Вікі

 

До оргкомітету конкурсу звертатися за електронною адресою wle@wikimedia.in.ua.

Сторінка у Фейсбук https://www.facebook.com/wle.ua

Сайт http://wikilovesearth.org.ua/

 

Довідково:

«Вікімедіа Україна» — громадська організація, регіональне відділення Фонду Вікімедіа, що займається підтримкою проектів Вікімедіа (Вікіпедії, Вікіновин, Вікімандрів тощо) в межах України. У 2013 році вона першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу. Сьогодні «Wiki Loves Earth» — один із найбільших фотоконкурсів у світі, був започаткований редакторами української Вікіпедії. «Вікі любить Землю» вже перетворився на рух небайдужих до природоохоронної справи та фотофіксації об'єктів природно-заповідного фонду. Учасники діляться світлинами невідомих для широкого загалу місцин, де охороняється природа, завантажують під вільною ліцензією у Вікісховище, ілюструють ними статті у Вікіпедії та інших проектах.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: commons.wikimedia.org, Giga
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх