Кияни без проблем здолали "Кремінь"

Кремінь - Будівельник 67:94 (18:33, 17:21, 10:21, 22:19)

Кремінь: Байда 25, Кожемякін 11, Луговцов 11

Будівельник: Філдс 18 + 6 підбирань + 4 передачі, Отверченко 16, Анісімов 13, Стефенс 11

Перед матчем символічне вкидання мяча зробив захисник хокейного клубу "Кременчук" Дмитро Ігнатенко. Команда напередодні стала переможцем регулярного чемпіонату України з хокею.

З перших секунд матчу Будівельник пішов у відрив, давши зрозуміти, що, незважаючи на відсутність турнірної складової в цьому матчі, кияни гратимуть в повну силу. Підопічні Володимира Коваля настріляли 33 очка тільки за першу чверть при відмінному проценті реалізації кидків з гри. Гості, у складі яких головними по набору очок стали Отверченко та Філдс, перевершували суперника за всіма статистичними показниками, що вилилося в двозначну перевагу на табло. Більш того перевага Будівельника по ходу першої половини матчу досягала 20 очок. Що стосується Кременя, то в складі команди Бориса Сагая єдиною світлою плямою був Богдан Байда, який набрав майже половину командних очок, записавши в актив 15 балів за стартові 20 хвилин гри.

Після великої перерви сценарій матчу не змінився. Будівельник продовжував збільшувати перевагу за рахунок елементарних взаємодій і більш високого рівня майстерності, а Кремень мучився в атаці. Господарі не встигали за атлетичними американськими легіонерами киян, не справлялися з бігменами столичного клуба в фарбі і допускали більше втрат. Гості поступово довели свою перевагу до 30 очок і в підсумку в цьому матчі залишилася лише одна інтрига - чи зуміє Будівельник "пробити" сотню. Однак, дограючи матч лавкою, пробити гросмейстерську позначку кияни не зуміли. Проте, Будівельник добув розгромну перемогу, контролюючи хід матчу протягом усіх 40 хвилин.

Кремінь свій наступний матч проведе 17 березня у Запоріжжі.

Баскетбольний клуб “Кремінь-2” двічі поступився “Ніко-Баскет”. У першій зустрічі підопічні Євгена Федорова поступилися з рахунком - 61:105 (14:25 16:23 24:22 7:35).
Кремінь-2: Балашов 21, Хаблаков 16+11 підбирань, Михайленко 14+3 передачі

Ніко-Баскет: Заплотинський 21+11 підбирань, Ожегов 18, Хохоник 18

Кремінь-2 - Ніко-Баскет 80:103 (21:29 24:25 17:30 18:19)

Кремінь-2: Михайленко 32+6 підбирань, Нещерет 19, Хаблаков 10+8 підбирань

Ніко-Баскет: Ожегов 25, Нікітін 16, Козанчук 12+9 передач

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФБУ Дмитро Бабець