«Кременчук» - переможець регулярного чемпіонату з хокею

4.03.2017, 18:20 Переглядів: 3 672

Підопічні Дмитра Підгурського перемогли "барсів" та зайняли перше місце в регулярному чемпіонаті

4 березня хокейний клуб "Кременчук" на виїзді мінімально обіграв Білий Барс 1:0. Ця перемога дозволила "Кременчуку" виграти регулярний чемпіонат Української хокейної ліги. Кременчужани набрали 99 очок, і тепер в півфіналі битимуться з київським Дженералз. Перша гра відбудеться 8 березня на СК Айсберг. Нагадаємо, що в минулому сезоні ці суперники також грали у півфіналі, і тоді сильнішими були кияни. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Кременчук дуже активно почав поєдинок і вже на п'ятій хвилині першого періоду повів в рахунку - голом відзначився нападник Артем Гніденко. Однак розвинути успіх гостям не вдалося. Не вдалося Юрію Петранговському реалізувати буліт після фолу захисника Барси Юрія Поцелуєнка.

Після перерви, відбившись в меншості, Білий Барс за рахунок вилучень зумів на деякий час відсунути гру від своїх воріт, але кременчужани і після цього часто могли подвоїти рахунок, але надійно грав голкіпер суперника.

Білому Барсу не вдалося пробити Едуарда Захарченка, який оформив свій шостий шатаут в сезоні, а єдиний гол Гніденка став вирішальним для Кременчука та приніс перше місце в регулярці УХЛ. До речі, це восьма суха перемога кременчужан в чемпіонаті. Кременчук став єдиною командою, яка закидала шайби у всіх зіграних матчах УХЛ.

Таким чином в півфіналах плей-офф УХЛ, які стартують 8-го березня, Кременчук зіграє з Дженералз, а Донбас зустрінеться з Кривбасом.

«Білий Барс» - «Кременчук» - 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Судді: М. Урда, В. Качан, С. Хараберюш

Білий Барс: Краснопольський (Власенко). Розмова - Даниленко - Печерських, Бондаренко - Ромащенко - Вінницький, Микулко - Ружников - Лісників, Ромахін - Найдьонов - Сеник, Логачов - Толкунов, Ядловський - Поцелуєнко, Дворецький - Воронін, Гриценко.

Кременчук: Захарченко (Петленко). Коренчук - Чернишенко - Слиш, Гаврик - Гніденко - Кірющенков, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Кіча - Карпенко - Бойков, Башко - Андрейків, Ісаєнко - Ігнатенко, Варивода - Романенко, Савицький - Мельников.

Шайба: 0:1 - Гніденко (Гаврик, Кирющенков), 4:24

Головний тренер «Кременчука» Дмитро Підгурський:

- Гра вийшла цікавою з точки зору рахунку, але ми володіли перевагою. На нашу гру, звичайно, вплинуло те, що половина команди вчора до половини четвертого ночі знімалася в рекламі до чемпіонату світу в Україні. Це - одинадцять гравців. Трохи не відновилися, але відіграли непогано - перемога є перемога. Хлопці - молодці, спасибі.

- У півфіналі «Кременчук» зіграє з «Дженералз». Що скажете з цього приводу?

- Плей-офф - є плей-офф, будемо підходити до кожного матчу у всеозброєнні, як на останній бій. Завтра у команди день відпочинку, а з понеділка почнемо підготовку до півфінальних ігор.

Півфінальні серії пройдуть до чотирьох перемог однієї з команд.