У Кременчуці запровадять спортивний Оскар

2.03.2017, 12:02 Просмотров: 1 192

У Кременчуці запровадять спортивний Оскар

Експертна комісія обиратиме тріумфаторів серед кременчуцьких спортсменів

У Кременчуці нагородять найкращих спортсменів міста до Дня фізичної культури та спорту. За словами віце-мера Руслана Проценка, своєрідний спортивний Оскар вручать спортсменам на початку вересня.

 

- Цього року за підтримки відділу фізичної культури та спорту виконкому міської ради та благодійного фонду “Джерело Дніпра” визначать кращих спортсменів Кременчука. Наразі триває підготовка до проведення заходу, який відбудеться у Міському палаці культури. Кращих спортсменів визначать експертна комісія у 8 номінаціях. До останнього моменту імена переможців у номінаціях будуть невідомі. Їх оголошення проходитиме безпосередньо зі сцени, - розповів Руслан Проценко.

 

Хто входитиме в експертну комісію, та які будуть номінації - поки невідомо. Зазначимо, що в Україні вже 10 років запроваджена Всеукраїнська церемонія нагородження "Герої спортивного року". Це національний "Спортивний Оскар", покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту. Тріумфаторів визначали у номінаціях: "Найкращий спортсмен року", "Найкраща спортсменка року", "Найкращий тренер року", "Найкраща команда року (збірна)", "Сенсація року", "Олімпійська надія України".

 

Також вперше у Кременчуці відбудеться церемонія вручення Культурного Оскару. Кращих митців оберуть вже цієї весни.

Теги: оскар
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх