Кременчуцьких депутатів обділяють – не дають дерев

26.02.2017, 10:34 Просмотров: 1 018

Йдеться про посадковий матеріал на День довкілля

24 лютого під час засідання бюджетної комісії її голова Олександр Плескун підняв запитання про те, що депутатам у цьому році не виділяють посадковий матеріал на їхні округи. За його словами, звертаються виборці, які хотіли б озеленити території, але наразі у виконкомі йому відповіли, що розподілом посадкового матеріалу займатимуться районні адміністрації.

 

Як пояснив Іван Москалик, начальник УЖКГ, у минулі роки посадковий матеріал закуповувало комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука», тепер воно цим не займатиметься. Наразі закупівлею опікуватимуться рай адміністрації, і вони ж відповідатимуть за висадку. Такий перерозподіл функцій він пояснив тим, що раніше пропадало дуже багато саджанців. А тепер, мовляв, до цієї роботи ставитимуться більш відповідально.

 

Проте депутатів такі доводи не переконали. За словами Олександра Плескуна, невисаджені деревця якраз і знаходили у підвалах територіальних центрів, за які відповідають райони.

 

- Мені не подобається, що все вирішує за депутатів виконком, - Плескун.

 

Депутат Костянтин Терещенко зауважив, що він сам минулого року контролював висадку дерев на своєму окрузі.  

 

- А як я контролюватиму, якщо саджанці віддадуть у незрозумілі руки? – зауважив він.

 

Відповідно до бюджету на 2017 рік, на озеленення піде один мільйон гривень з екологічного фонду.

 

У минулі роки тендери на постачання посадкового матеріалу стабільно вигравало підприємство «Голландські троянди», пов’язане з екс-віце-мером Андрієм Погрібним.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх