Нова петиція: облаштувати парковку, щоб «здихатись» копів

23.02.2017, 10:57 Просмотров: 3 403 Комментариев: 2

Нова петиція: облаштувати парковку, щоб «здихатись» копів

Автор просить мера попіклуватися про пересічних громадян та кременчуцьких платників податків, які скаржаться на дії полісменів

23 лютого на сервісі електронних петицій мерії з'явилось нове звернення до мера Кременчука Віталія Малецького з пропозицією облаштувати автомобільну парковку по вул. Театральній в районі будинків 40-44.

 

Ініціював збір підписів під такою пропозицією Ігор Лимар.

 

Необхідність організації парковки він аргументує так:

 

«В цьому місці знаходиться декілька магазинів та будівельних фірм. Кожен день сюди під'їжджають десятки автомобілів клієнтів, які вирішують свої питання. Раніше вони ставили свої авто і, нікому не заважаючи, йшли у своїх справах. Зараз нова поліція почала виписувати штрафи на водіїв автомобілів, керуючись правилами дорожнього руху. Незважаючи на здоровий глузд. Ми не раз розмовляли з поліціянтами, доводили їм, що якщо паркувати авто згідно правил, то проїзд по вул.Театральній буде ускладнений. В приватній бесіді вони з нами погоджуються, але вказують, що коли це буде парковка, то вони не будуть складати протоколи».

 

Ігор запевняє, що підприємці згодні за свій рахунок облаштувати парковку і надалі наглядати за нею та просить мера попіклуватися про пересічних громадян та кременчуцьких платників податків, які скаржаться на дії полісменів.

 

Підтримати його ініціативу можна тут.

 

Нова петиція: облаштувати парковку, щоб «здихатись» копів

Автор: Руслана Горгола Источник фото: semenivka.com.ua
Теги:

Комментарии: 2

100
23 февраля 2017 14:17

Где эта улица?Раніше вони ставили свої авто і, нікому не заважаючи, йшли у своїх справах. Зараз нова поліція почала виписувати штрафи на водіїв автомобілів, керуючись правилами дорожнього руху.

Правильно. Правила для всех одни. Или они какие-то избранные?


-1
212
23 февраля 2017 14:58

Нарушил, плати.

Не буду подписывать 


-1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх