За 2-3 роки у Кременчуці може з'явится палац спорту

19.02.2017, 16:05 Просмотров: 4 007 Комментариев: 1

Будівництво залу для ігрових видів спорту - приватна інвестиція

Зберегти

Будівництво палацу спорту у Кременчуці планують провести за кошти меценатів у найближчі 2-3 роки. Про це Телеграфу повідомив віце-мер Руслан Проценко після перемоги кременчужан у "Кубку виклику". 
Турнір проводився з метою популяризації спорту та здорового способу життя. Можливо цей турнір стане поштовхом для відродження професійної футзальної команди у Кременчуці. Але для цього важливо мати хорошу матеріально-технічну базу. У планах меценатів у найближчі роки побудувати у Кременчуці палац спорту. 
- Сподіваюсь за 2-3 роки у Кременчуці з'явиться палац спорту. Зараз співпрацюємо з баскетбольним клубом "Кремінь" для того, щоб у місті з'явився зал для всіх видів спорту, для волейболу, мініфутболу (футзалу) та баскетболу. Щоб вони в гарних, хороших умовах приймали суперника, щоб нам не було соромно за нашу інфраструктуру. Інвестиція, яка увійде з баскетбольним клубом "Кремінь" дозволить розвивати і футзал і жіночий волейбол, - зауважив Руслан Проценко.

Віце мер додав, що реконструкція стадіону "Кредмаш", який стоїть на балансі міста, відбудеться за рахунок коштів міста. Будівництво залу для ігрових видів спорту - приватна інвестиція. Якщо все буде добре, ці два проекти робитимуть паралельно. 

 

 

Автор: Альона Душенко Источник фото: фото з інтернету

Комментарии: 1

36
20 февраля 2017 12:26

Давно хотел петицию создать по этому поводу, статья подтолкнула)

petition.kremen.gov.ua/petition/show/149


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх