Корупції не було: апеляційний суд виправдав кременчуцького віце-мера Усанову

13.02.2017, 12:11 Просмотров: 1 954 Комментариев: 16

Корупції не було: апеляційний суд виправдав кременчуцького віце-мера Усанову

Апеляційний суд Полтавської області прийняв рішення щодо віце-мера Ольги Усанової

Апеляційний суд Полтавської області закрив провадження щодо віце-мера Кременчука Ольги Усанової. Як повідомили в суді, справу закрили за відсутності діяння та складу злочину, який має ознаки корупції.

Рішення суду передбачає скасування постанови Автозаводського районного суду від 20 травня 2016 року за ч.1 і 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні порушення.

Нагадаємо, Автозаводський районний суд визнав віце-мера Ольгу Усанову винною у скоєнні корупційного правопорушення. Оскільки сама чиновниця своєї провини не визнала, то звернулася з апеляцією до Полтавського апеляційного суду. З червня розгляд справи переносився кілька разів з різних причин.

 
Віце-мер Руслан Проценко та його дружина, депутат міськради Зінаїда Проценко, яких також звинувачують у корупційних правопорушеннях, звернулися до Європейського суду з прав людини.


Теги:

Комментарии: 16

337
13 февраля 2017 13:33

наши суды самые гуманные суды в мире, кто сколько заплатил то и получил


+3
309
13 февраля 2017 13:37

І де коментарі та заяви борців з корупцією, які так голосно верещали про міських корупціонерів? Тиша з їх боку, бо ...

 

Всі можуть бачити, як працює суд. Знадобився рік напруженої роботи і вдумливий суддя, яка не пішла на поводу у тих, хто голосніше горлає, у стереотипів та статистів, які махали прапорами під судом та сиділи в залі суду у військовій формі, а таки дослухалась до юридичних аргументів захисту.

 

Суть проблеми, на яку не звертали увагу попередні судді, що розглядали справу: розмежування між "потенційним" та "реальним" конфліктом інтересів в діяльності депутата місцевої ради, а також встановлення моменту, з якого потенційний конфлікт інтересів перетворюється в реальний. Прийняття рішення депутатом в умовах потенційного конфлікту інтересів - не є адміністративним правопорушенням.

 

Рішення по справі Усанової дає нам підставу подати в інтересах подружжя Проценко  конституційну скаргу до Коституційного суду з метою отримати офіційне тлумачення змісту ном про потенційний та реальний конфлікт інтересів.


-4
338
13 февраля 2017 13:47

Вы забыли господин Ульянов про вышыванку, по моей теории если б ее не было то суд мог быть и проигран, так что не стоит сбрасывать со счетов такой ценный атрибут.smile


+6
309
13 февраля 2017 14:04

Цитата: Finhard
Вы забыли господин Ульянов про вышыванку,

До чого тут вишиванка?


0
2 804
13 февраля 2017 14:21

Цитата: ulyanov
Прийняття рішення депутатом в умовах потенційного конфлікту інтересів - не є адміністративним правопорушенням.

Якщо суд так вирішив, то хай так і буде. Я для себе  висновок зробив ще до цих всіх цих судів - вчинок вашої підзахисної, як кажуть, "з душком" по відношенню до своїх виборців, в першу чергу з точки моралі депутата, представника громади. За такого кандитада, я б голосувати ніколи не став. А головна біда для країни в тому, що вона й надалі вважає, свй вчинок правильним, а себе порядною людиною бу суд де-юре це підтвердив. А де-факто? Навішали локшини на вуха електорату і радієте... 


+11
338
13 февраля 2017 15:05

Цитата: ulyanov
Цитата: Finhard
Вы забыли господин Ульянов про вышыванку,

До чого тут вишиванка?

Это была шутка, господин Ульянов, если вы не поняли. Я он даже смайлик в конце поставил.

Просто забавно наблюдать, как человек использует национальный символ для упрочнения своих позиций в суде )


+3
795
13 февраля 2017 16:04

Дружина віце-мера має власний бізнес з продажу будь-чогось. Мерія проводить тендер на закукпу товарів. Віце-мер дає усну пораду голові тендеру - який учасник повинен перемогти. Звісно виграє дружина віце-мера. Це я так розумію теж потенційний конфлікт інтересів? Бо віце-мер же не ставив свій підпис на закупівлю.


+1
1 297
13 февраля 2017 16:36

Интересно получается, мужа и жену Проценко (которые вместе с Усановой голосовали за повышение своей зарплаты) полтавский суд признал коррупционерами, а Усанову - нет !?

 

 

/Ссылки на посторонние ресурсы запрещены правилами комментирования. P.S: это уже вторая ссылка от вас, которую мы удаляем. Сейчас наступает Акция: разместите еще одну и отправляйтесь в бан! Спасибо за понимание!/

 

Видать "веские доказательства" невиновности Усановой оказались ценнее и весомее доказательств супругов Проценко... 


+2
1 099
13 февраля 2017 19:27

Я уверен,что наступит тот день и тот час,когда подобные "решения"суда будут оценены по справедливости и вице мэры заслуженно понесут наказание за свои коррупционные деяния.

И "зачистка"главврачей,и дерибан бюджета-все аукнется и им ,и "великим"юристам.Если была такая уверенность в своей правоте,что ж вы так долго не являлись в суды,а все тянули время,пока не подобрали нужный состав суда???Вы все думаете,что вы умнее всех,забывая о том,что есть еще Судья,который все видит и расставит все по своим местам.


+4
309
14 февраля 2017 08:54

Цитата: Svoyton
голосовали за повышение своей зарплаты)

Ніхто з трьох не голосував за підвищення собі заробітної плати.

Було би непогано мати звичку спочатку володіти предметом, а потім вже клеймити всіх і вся. 

Цитата: Finhard
Это была шутка

Цитата: Finhard
забавно наблюдать, как человек использует национальный символ для упрочнения своих позиций

Як можна бачити, це був не зовсім жарт, а такий собі натяк з "душком".

То поясню для вас: засідання, на якому нас сфотографували у вишиванках, було 19 травня 2016 року, в "день вишиванки". Далі продовжувати, чи вже здогадаєтесь самі?

 Цитата: Daniel Mroz
вчинок вашої підзахисної, як кажуть, "з душком" по відношенню до своїх виборців,

Аргуметуєте? В чому саме ви відчуваєте "душок"?


-3
2 804
14 февраля 2017 10:10

Цитата: ulyanov
Аргуметуєте? В чому саме ви відчуваєте "душок"?

Поясню в моєму розумінні, що таке порядність депутата чи держслужбовця- утримуватися від участі в прийнятті рішень, що стосуються особистих матеріальних інтересів. На істину не претендую, кожний для себе вирішує сам. Ви знайшли лазєйки в законодавсті (його так і прописували, без конкретики, обманувши довірливих європейців)-значить ви непоганий адвокат. По першому питанню. На сесію  було винесено проект рішення Про утворення виконавчого комітету та затвердження його персонального складу, де було запропоновано затвердити кандидатуру вашої підзахисної на посаду заступника мера, яка передбачає можливість отримувати зарплату (я вже не кажу про бажання отримати посаду). Вона, зрозуміло, голосує "ЗА". Дуже порядний вчинок, нічого не скажеш,могла й утриматися і це було б чесно. Друге питання- про умови оплати праці..., як можна говорити про неупередженість (її вимагає від депутата закон), коли мова йде про її зарплату? Знову "ЗА", вершина порядності. Ну а чого ж не голосувати, передвиборні мітинги закінчилися, адвокат толковий -виручить,  а потім знову на вибори маску добропорядності одягнемо. ІМХО.


+2
338
14 февраля 2017 10:10

Цитата: ulyanov
Далі продовжувати, чи вже здогадаєтесь самі?

Все ясно, тогда вопросов не имею, но как шутка было смешно. Я просто вижу, что многие используют вышыванку как инструмент прикрытия патриотизмом, и сами при этом плюют на свою же землю.


+3
309
14 февраля 2017 13:01

Цитата: Daniel Mroz
утримуватися від участі в прийнятті рішень, що стосуються особистих матеріальних інтересів

Прості рішення вони такі привабливі ;)

А голосувати за встановлення ставок податку на нерухоме майно - теж слід  утримуватись, якщо ти власник квартири, чи ні? Багато безквартирних депутатів в раді? Був би кворум?

А за призначення однопартійця на посаду? За законом - це конфлікт інтересів.

А за витрачання коштів бюджету на електрифікацію та ремонт дорожнього покриття вулиці, якщо вона лежить на твоєму шляху на роботу і ти їздиш по ній інколи на автомобілі?

А за пільги пенсіонерам на проїзд в місцевому транспорті, якщо твої батьки пенсіонери - можна голосувати, чи теж слід утриматись?

А за збільшення фінансування шкіл з місцевого бдюджету, щоби не було батьківських внесків, і в цей час твої діти вчаться в школах і ти фактично голосуєш за те, щоби не нести додаткові витрати - теж не можна голосувати?

За виділення коштів комунальному підприємству для розрахунків з тим підприємством, на якому ти працюєш одним з керівників - це конфлікт інтересів? 

Продовжувати?

 


-2
2 804
14 февраля 2017 13:33

Цитата: ulyanov
А голосувати за встановлення ставок податку на нерухоме майно

Не перекручуйте, ви зрозуміли, що я мав на увазі. Якщо, рішення про пільгу податку буде стосуватися тільки депутата Х, або його близького родича, то він повинен утримуватися від участі. Так само ї по інших пунктах наведених прикладів. Якщо ваша підзахисна так переймалася зарплатою своїх колег по виконкому і хотіла, щоб вони заробляли більше, значить треба було голосувати за умови оплати кожного посадовця окремо, а за свої умови оплати участі в голосуванні не брати. 

Цитата: ulyanov
За виділення коштів комунальному підприємству для розрахунків з тим підприємством, на якому ти працюєш одним з керівників - це конфлікт інтересів? 
Так, це конфлікт.


+3
309
14 февраля 2017 19:23

Цитата: Daniel Mroz
Так, це конфлікт

То подивіться уважно останню сесію міської ради в записі. 

Нічого там не бачите?

"Чесні" ЗМІ та активісти теж нічого не бачать smile

Цитата: Daniel Mroz
ї по інших пунктах наведених прикладів.

Да?

Думаю, в міській раді немає депутатів, які не мають самі або через родину  нерухомості в місті, отже, рада просто не мала би кворуму для голосування. 

Всім слід утриматись і залишити в бюджеті діру на кілька мільйонів?

"Буквальне дотримання закону є найвищим беззаконням" казали стародавні римляни.

У випадку з Усановою та Проценками відбулось саме це. На жаль, вдалось виправити лише помилку щодо Усанової.

Але ж ви із затятих. Вам щось пояснити зась bowtie

 


-2
2 804
15 февраля 2017 14:40

Цитата: ulyanov
Вам щось пояснити зась

Так як і вам - зацікавленій особі.  Бо ви теж депутат, може завтра й вас запропонують на посаду заст. мера, прийдеться голосувати, а хто ж добровільно захоче обмежувати свої апетити?  Без законодавчого обмеження певних прав, свобод і таємниці особистого життя, всі ці розмови про боротьбу з корупцією - демагогія.  Не подобається- не лізь в депутати і чиновники, раз такий талановитий, іди в бізнес, в КТУ, наприклад, де аж по 3 тис водієві платять.  Тільки чогось бізнес найкраще  виходить у дружин та родичів чиновників і депутатів, просто суперспеціалістами стають,  а як тільки посади немає, так і бізнес починає буксувати, ось такий український феномен :)


+5
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх