«Кремінь» перериває програшну серію в чемпіонаті

12.02.2017, 19:54 Переглядів: 2 213

Кременчужани перемагають "Волиньбаскет" у важкому протистоянні

12 лютого баскетболісти "Кременя" перемогли на виїзді "Волиньбаскет" з рахунком - 74:72. Підопічним Бориса Сагая вдалося перервати програшну серію, яка тривала з початку року.

"Волиньбаскет" - "Кремінь" 72:74 (19:13, 15:16, 20:22, 18:23)

"Волиньбаскет": Федчук 20, Полюляк 19, Рудаков 10

"Кремінь": Хамзаєв 21, Байда 12, Кожемякін 11, Кадигроб 11, Луговцов 10

Захопивши лідерство з першої хвилини поєдинка, господарі вели по ходу всієї першої половини матчу. "Волиньбаскет", в складі якого проявляв активність Рудаков, а Полюляк вдало увійшов у гру з лави, краще атакував з гри, реалізувавши при цьому 45% кидків з дальньої дистанції. "Кремінь" з гри атакував гірше, а з-за дуги зумів реалізувати лише 4 з 18 спроб. Однак ривок під завісу першої половини у виконанні гостей позбавив луцьких баскетболістів двозначної переваги, залишивши лише 5 очок гандикапу за підсумками 20 хвилин гри.

Дуже своєчасно в третій десятихвилинці в гру включився Луговцов. Форвард "Кременя" атакував сам і результативно асистував партнерам. А вже за 4 хвилини до кінца третьої чверті "Кремінь" вперше в цьому матчі вийшов вперед завдяки точному триочковому кидку Кадигроба. Залишок десятихвилинки команди провели в рівній боротьбі, а на останню перерву в ролі лідера пішли господарі завдяки точному супер-кидку Полюляка, який заткнув сирену бомбою з 9 метрів.

Однак емоційне влучання захисника "Волиньбаскета" особливого враження на гостей не справило. Центровий "Кременя" Хамзаев відмінно провів вирішальний відрізок гри, а його результативні дії стала визначальним фактором у цьому матчі. Господарі не впоралися з габаритним центровим. А заключні дві хвилини матчу холоднокровніше провели підопічні Бориса Сагая, які зуміли зберегти свою перевагу і закріпитися на 8-й сходинці турнірної таблиці.

"Кремінь" свій наступний матч проведе 17 лютого у Миколаєві.

10 та 11 лютого "Кремінь-2" у Сумах зіграв з місцевим "СумДУ". Першу гру підопічні Євгена Федорова перемогли, але у другій поступилися.

«СумДУ» «Кремінь-2» - 68-74 (16-18, 17-20, 18-25, 17-11)

«СумДУ»: Ташкінов — 16, Глінчак — 14, Стародуб — 10, Ігнатченко — 9, Гущін — 7, Заяц — 4, Татарко — 4, Каламбет — 4

«Кремень-2»: Балашов — 30, Михайленко — 16, Ханілевич — 9, Калініченко — 7, Чередник — 3, Клопота — 3, Скрипець — 2, Кравець — 2, Шаповал — 2

«СумДУ» — «Кремінь-2» - 91-64 (18-8, 21-16, 26-24, 26-16)

«СумДУ»: Ташкінов — 21, Глінчак — 20, Стародуб — 19, Ігнатченко — 18, Гущін — 6, Каламбет — 5, Заяц — 2

«Кремень-2»: Балашов — 40, Калініченко — 9, Шаповал — 7, Михайленко — 4, Клопота — 2, Кравець — 2