Завинили 600 тисяч – віддали 800: як у Кременчуці підприємство ухилялося від сплати ЄСВ

9.02.2017, 13:42 Просмотров: 2 740

Податкова міліція виявила у Кременчуці підприємство, посадові особи якого умисно не сплачували єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Борг було погашено

У Кременчуці в січні 2017 року працівники податкової міліції встановили, що посадові особи одного з підприємств Кременчука умисно не сплатили єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі понад 600 тисяч гривень. Про це повідомив перший заступник начальника Кременчуцької податкової (ОДПІ) Станіслав Савченко.


За фактом ухилення від сплати ЄСВ до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань було внесено кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.2 ст. 212-І КК України.

 

Завдані державі збитки були погашені в сумі понад 800 тисяч гривень, повідомляють у податковій. Кримінальне провадження направлено до суду для вирішення питання щодо звільнення посадових осіб підприємства від кримінальної відповідальності. 

 

Стаття 212-1. Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

 

1. Умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування чи страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності або особою, яка здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана його сплачувати, якщо таке діяння призвело до фактичного ненадходження до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування коштів у значних розмірах, -

карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

2. Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування коштів у великих розмірах, - караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Автор: Людмила Чванько
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх