Кременчуцькі патрульні приєдналися до американського флешмобу

22.01.2017, 12:58 Просмотров: 3 813

Кременчуцькі патрульні приєдналися до американського флешмобу

Флешмоб розпочали в Україні аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали Україну і мають посттравматичний синдром

 

Патрульні Кременчука перейняли естафету на підтримку ветеранів від десантників 79 десантно-штурмової бригади. За інформацією прес-служби патрульної поліції, кременчуцькі правоохоронці долучилися до естафети #22PushupChallenge.

 

Миколаївські десантники разом з представниками обласної та міської влади прийняли естафету флешмобу керівництву Департаменту Патрульної поліції м. Києва, який нині очолює колишній військовослужбовець бригади Євген Жуков, позивний «Маршал». Відео опубліковане на сторінці 79 бригади у facebook.

 

Флешмоб розпочали в Україні аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром.
Естафета до нас прийшла із США, яка там розпочалася після оприлюднення звіту Департаменту у справах ветеранів про кількість самогубств. З‘ясувалося, що 22 ветерани щодня вчиняли самогубство. І саме через це аби привернути увагу суспільства запровадили флешмоб, умовою якого було віджимання 22 рази впродовж 22 днів.


Працівники патрульної поліції Кременчука виконали умови естафети і передали її в Департамент патрульної поліції України. У флешмобі одночасно взяли участь 28 управлінь патрульної поліції України.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх