Записатися до Центру зайнятості можна не виходячи з дому

17.01.2017, 17:05 Просмотров: 3 216

Записатися до Центру зайнятості можна не виходячи з дому

У Кременчуці працює електронна черга реєстрації безробітних

З січня цього року записатися до Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості можна онлайн. За інформацією прес-служби центру зайнятості, «Електронна черга реєстрації безробітних» на сайті Державної служби зайнятості дає змогу записатися на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.


Також планують впровадити нові сервіси, які дозволять користувачам отримувати частину послуг дистанційно:


- «Електронний кабінет роботодавця», який забезпечить роботодавцям значне спрощення надання інформації про потребу у робочій силі та звітності, скорочення часу на її подачу, можливості отримання послуг Служби та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості;
- «Електронний кабінет шукача роботи», що дозволить отримувати швидкий доступ до інформації Служби, в тому числі пошуку роботи та інформаційно-консультаційних послуг.

Реформування Державної служби зайнятості має стабілізувати ситуацію на ринку праці за допомогою зміцнення співпраці центрів зайнятості із роботодавцями та соціальними партнерами. Для цього оновлена служба має поставити собі в пріоритет стати визнаним ефективним посередником між роботодавцями та ринком праці, сформувати нову модель зайнятості населення України.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх