28 січня у Кременчуці відбудеться Всеукраїнський турнір з дзюдо ім. Тагірова

18.01.2017, 08:45 Просмотров: 1 042

28 січня у Кременчуці відбудеться Всеукраїнський турнір з дзюдо ім. Тагірова

Змагання відбуватимуться у СК «Нафтохімік»

Що: Всеукраїнський традиційний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті М.Тагірова

Де: СК «Нафтохімік»

Коли: 28 січня


Довідка

Михайло Тагіров народився 29 вересня 1978 року у Кременчуці. Під час навчання в школі почав займатися дзюдо в КСЕ "Легіон" під керівництвом Валерія Середи і Василя Волошина.

У 1995 році виграв першість України (U17) серед кадетів в Одесі у ваговій категорії до 66 кг і виконав норматив майстра спорту України. Після закінчення середньої школи вступив до національного університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) в Києві, де продовжив тренування під керівництвом Анатолія Калинского.

У 1997 році Михайло став срібним призером першості України (U20) серед юніорів в Києві у ваговій категорії до 78 кг. У грудні 1998 року стає бронзовим призером Кубка України в Луцьку в ваговій категорії до 81 кг.

У грудні 1998 року взяв участь в чемпіонаті світу серед студентів у Празі. Після завершення навчання в НУФВСУ продовжив активні заняття дзюдо. Неодноразово в складі збірної команди України брав участі в міжнародних змаганнях. Виступав у вагових категоріях до 81 кг і до 90 кг.

Багаторазовий призер чемпіонатів і кубків України з дзюдо. Переможець Кубка України 2003 року в Харкові.

У лютому 1999 року став бронзовим призером Кубка Світу в Софії (Болгарія).

У 2007-2008 роках працював тренером в КСЕ "Легіон" у Кременчуці і продовжував виступати на змаганнях.

Влітку 2007 року став бронзовим призером IV Літніх Спортивних Ігор України в Черкасах у ваговій категорії до 90 кг. У листопаді 2008 року брав участь в Чемпіонаті України в Харкові.

Вранці 8 лютого 2009 року на узбіччі автодороги "Кременчук-Омельник" в районі хутора Пелипенки (Кременчуцький район) виявили тіло чоловіка з численними травмами і ножовими пораненнями, в якому впізнали відомого українського дзюдоїста, 30-річного Михайла Тагірова.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх