Родини кременчуцьких Героїв створили організацію «Сім’ї загиблих учасників АТО»

25.12.2016, 17:24 Просмотров: 1 645

Родини кременчуцьких Героїв створили організацію «Сім’ї загиблих учасників АТО»

Громадська організація створена на базі Центру реабілітації та за підтримки Департаменту соціального захисту

24 грудня у Центрі реабілітації Кременчука зустрілися родини загиблих учасників АТО. У домашній атмосфері за чашечкою чаю сім'ї обговорили проблеми та бажання подальшої співпраці.


Заступник голови громадської організації «Сім'ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Наталія Чепіга повідала про основні напрямки діяльності організації та підкреслила необхідність об’єднуватись та працювати у тісній взаємодії.


На зібранні прийняли рішення про створення у Кременчуці структурного підрозділу ГО. Новостворену організацію очолюватиме мама Анатолія Білоуса Таїсія Миколаївна. За її словами, організацію створено з метою підтримки та допомоги сім’ям загиблих, яких на сьогодні вже налічується 52 родини. Родинам надаватимуться юридичні консультації, психологічна підтримка та вирішення нагальних проблем.


За згодою родин вирішено зберегти пам'ять загиблих Героїв у вигляді альманаху. Друковане видання міститиме розповіді про кожного загиблого кременчужанина у російсько-українській війні. До написання книги планують приступити найближчим часом та завершити вже у цьому році.


На питання присутніх відповідали запрошені на зустріч головний спеціаліст міського управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Ольга Полушко, головний спеціаліст відділення забезпечення Кременчуцького військкомату Тетяна Цонда та керівник департаменту соцзахисту населення та питань АТО Володимир Поляков.


Наприкінці зустрічі всіх привітали з прийдешніми новорічними святами та подарували солодкі подарунки.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Олена Ніколаєнко
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх