Кременчужани зіграли у морський більярд

25.12.2016, 11:20 Просмотров: 1 061

Кременчужани зіграли у морський більярд

Охочі зіграли у новус 

24 грудня представники Цивільного Корпусу "Азов" Кременчук презентували клубу інвалідів гру новус.

 

Як повідомляють організатори заходу, про морський більярд, новус, майже три роки мріяли учасники клубу. І відтепер, їх мрія здійснилася. Та крім цього, до Кременчука привезли ще кілька настільних ігор, а саме: Рибалка, Кульбуто та Джакомо. Також клубу подарували спортивний інвентар: м'ячі, шахи, шашки, дартс та ін.

 

Кременчужани зіграли у морський більярд

 

Президент федерації Новуса України - Лісовенко І.І. разом із товаришем, презентували нові настільні ігри та розказали правила гри. Присутні із великим спортивним інтересом почали опановувати нові ігри. А вже через годину оранізували невеликі спортивні змагання. Заохочувальними призами виступили футболки та кепки з символікою ЦК. 

 

Весь захід проходив у домашній атмосфері із щасливими усмішками, як у дітей так і у дорослих. 

 

Кременчужани зіграли у морський більярд

 

Новус (або морський більярд) – це різновид настільних лузних ігор. Грають киями на квадратному столі шириною 1 метр. Ціль гри – забити свої фішки в лузи. Грати за столом можна один на один або два на два. І, що надзвичайно важливо, грати в новус можуть люди з абсолютно різною фізичною підготовкою, а також діти й дорослі з фізичними вадами та обмеженням рухливості, наприклад, гравці на інвалідних візках. Ще одна дуже важлива перевага – у морський більярд можуть грати школярі, які за станом здоров’я належать до так званої спеціальної групи, тобто, не можуть займатися фізкультурою разом із іншими учнями.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх