Заради пива включили великий екран

4.06.2010, 11:17 Просмотров: 1 610
У Кременчуці вперше відбулось громадське обговорення у режимі телемарафону..
Десь з годину кременчужани просиділи під сонцем.
Фото: Дмитрий Бабец

31 травня кременчужани сперечались на площі Незалежності щодо регуляторного акту (місцевого закону), за яким у багатьох місцях, зокрема, у кіосках, заборонять продаж пива та слабоалкоголки. У цей час усе, що відбувалось на площі, транслювали у мерії, де засідала робоча група. А її роботу показували на великому моніторі на площі Незалежності. Як не дивно, поговорити про спиртне прийшло не так вже й багато кременчужан. Найактивнішими були власники кіосків, що розташовані на зупинках. Адже підприємці, практично, облаштували ці громадські місця, а тепер їх позбавляють основного «хлібу». Тож вирішено,  що пиво та цигарки у таких кіосках залишать. Молодіжний парламент Кременчука заявив, що молодь підтримує обмеження продажу пива. А от інший представник студенства зазначив, що «студенти тісно пов’язані із споживанням алкоголю та цигарок», і попрохав створити у місті студентські кафе із студентськими цінам і зазначити на карті, де можна пити, а де ні.

Ще одна пропозиція, мабуть була трохи жорсткою: ввести для підлітків комендантську годину і не дозволяти їм виходити на вулицю пізно ввечері. У мерії пропозиції записали, але остаточне рішення приймуть на наступних засіданнях.

Символічно те, що коли обговорення закінчилось, на останній лавці залишилась парочка, яка спокійно пила якийсь напій, схований у пакетик…

 

  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх