Баскетбольний клуб "Кремінь" зазнає другої поразки від "Дніпра"

13.12.2015, 19:41 Переглядів: 2 196

"Кремінь" з поразки разпочав друге коло чемпіонату

13 грудня баскетбольний клуб "Кремінь" вдруге програв лідеру чемпіонату. Будучи номінальним господарем турніру кременчуцька команда програла з різницею у 20 очок.

БК “Кремінь” – БК “Дніпро” 55:75 (15:23, 12:11, 11:25, 17:16)

“Кремінь”: Балашов-17, Скріпець-10, Луговцов-9, Ткачук-5, Новіков-5, Лохманчук-3, Ясиненко-4, Зозуля-2.

“Дніпро”: Вільховецький-18, Тимофеєнко-18, Ревзін-15, Загреба-9, Коренюк-5, Закурдаєв-4, Тарасенко-2, Місяць-2, Мироненко-2.

Як повідомляє прес-служба Суперліги, першу чверть доволі переконливо виграли номінальні гості, які цілком очікувано краще виглядали у грі під щитами, аніж на периметрі. Втім, протягом наступних десяти хвилин кременчуцька команда зуміла вирівняти гру та навіть скоротила відставання на один пункт (27-34). Максим Балашов став найрезультативнішим гравцем першої половини в складі "Кременя", здобувши 10 очок, Станіслав Тимофеєнко приніс "Дніпру" 12 очок.

Однак третя десятихвилинка, яка виявилася ключовою, повністю минула під диктовку дніпрян. Останній період "Дніпро" розпочав, ведучи в рахунку + 21.

Окрім Вільховецького в складі "Дніпра" результативною грою відзначилися Станіслав Тимофеєнко, реалізувавши 8/11 двоочкових і здобувши 18 очок, а також Павло Ревзін, котрий заніс до свого активу 15 очок і 6 підбирань.

Максим Балашов приніс "Кременю" 17 очок. Його партнер Ярослав Скрипець записав на свій рахунок 10 очок і 5 зібраних відскоків.

Після матчу тренер "Кременя" Ігор Чигринов та форвард Ярослав Скрипець проаналізували причини поразки з лідером.

У "Дніпра" у післяматчевих тренер Денис Журавльов та захисник Микола Вільховецький зауважили, що добре контролювали матч і добре зіграли у захисті.