"Кремінь" здобув другу перемогу у Суперлізі

14.11.2015, 20:04 Переглядів: 2 419

Кременчуцька команда перемогла баскетбольний клуб "Харків"

Сьогодні, 14 жовтня, баскетбольний клуб «Кремінь» здобуває перемогу на виїзді. Підопічні Ігоря Чигринова перемогли з рахунком – 93:75.

Уже у першій чверті вболівальники стали свідками дуелі двох визнаних снайперів українського баскетболу. Ростислав Кривич («Харків») здобув 10 очок, а Максим Балашов («Кремінь») відзначився 11 очками, причому обидва реалізували по 4/5 кидків з гри.

Наступні десять хвилин також минули за переваги кременчужан. У гру активно включалися Ткачук, Балашов, Новіков, Берхін. Вдало у захисті діяв Лохманчук, який запам’ятався ефектними перехопленнями. В цілому було помітно, що «Кремінь» знайшов свою гру. На велику перерву команди йшли з рахунком – 33:51.

Після перерви харків’яни спробували відіграти відставання. Активні дії під кільцями, зуміли принести господарям локальну перемогу, 20:14 за підсумками третьої чверті.

На початку третьої чверті перевага «Кременя» досягла 20 очок. Протягом матчу господарям вдалося кілька разів скорочувати перевагу до 7 очок. В останні хвилини матчу «Кремінь» збільшив розрив до + 18.

У підсумку заслужена перемога нашої команди і перша виїзна перемога у цьому сезоні.

БК «Харків» – БК «Кремінь» 75:93 (20:29, 13:22, 20:14, 22:28)

«Харків»: Р.Кривич-19, Вирастюк-17, Ольховський-4, Зозуля-2, Удоденко-2, Бережной-18, І.Кривич-5, Дзюба, Йохансон-2, Цьопич-6, Юркевичус.

«Кремінь»: Балашов-21, Лохманчук-13, Берхін-21, Зозуля, Овчаренко, Хоружий, Байда-6, Луговцов-5, Ткачук-8, Скрипець-9, Новіков-10.

2

20 листопада о 18:00 «Кремінь» зіграє вдома з івано-франківською «Говерлою». Матч з «ведмедями» відбудеться в ДЮСШ-2 (вул. Залудяка, 5).