«Кремінь» традиційно переміг «Арсенал-Київщину»

18.10.2015, 08:40 Переглядів: 3 344

Кременчуцька команда піднялася на 8 сходинку турнірної таблиці

17 жовтня «Кремінь» переміг «Арсенал-Київщину» з рахунком – 1:2. У Білій Церкві кременчуцька команда продовжила непереможну статистику очних зустрічей.

«Синьо-білі», як і у домашній зустрічі з «Буковиною», пропускають з перших хвилин. Отримав передачу з центра поля Швець обійшов захист гостей, і відправив м’яч у дальній кут воріт.

Після перерви «синьо-білі» мали кілька моментів зрівняти рахунок. І лише на 65 хвилині Ігор Тимченко завоював пенальті, а Костянтин Черній його реалізував. На 78 хвилині після подачі кутового Валерій Курелєх вивів команду вперед. Наприкінці матчу господарі мали змогу відібрати очки у «Кременя». За 4 хвилини до закінчення основного часу, м’яч побував у воротах Олійника. Після виконання штрафного, боковий арбітр зафіксував положення поза грою.

«Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Кремінь» (Кременчук) 1: 2

Голи: Швець 8 '- Черній 65' (пен.), Курелєх 78 '

«Арсенал-Київщина»: Філіпенко, Гетьман (к), Чорномаз, Шеремет, Антонюк, Подколзин, Швець, Шваб, Череда, Коновалов, Федосов.

Головний тренер - Віталій Розгон

«Кремінь»: Олійник, Ченбай, Шершень, Ховбоша, Кунєв Стрільців, Тертишний, Черній (Бажан 81 '), Логінов (Курелех 71'), Степанчук, Тимченко (к).

Запасні: Онопко, Остапенко, Ентін.

Головний тренер - Сергій Ященко

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)

Асистенти: Станіслав Марулін (Нова Каховка), Олександр Беркут (Сімферополь)

4-й арбітр: Олександр Титов (Донецьк)

Спостерігач арбітражу: Віталій Звягінцев (Одеса)

Буковина – Колос 2:0

Наступний матч, у зв’язку з місцевими виборами, «Кремінь» зіграє на виїзді раніше. Матч відбудеться 22 жовтня з «Енергією» Нова Каховка.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Вадим Сломчинський Джерело відео: Kremen tv