Хокейний клуб "Дженералз" взяв реванш у "Кременчука"

26.09.2015, 22:35 Переглядів: 2 609

Екс-гравець "Кременчука" Едуард Захарченко не дозволив кременчужанам реалізувати буліт в кінці матчу

У першому періоді в рахунку повели підопічні Дмитра Підгурського. По правому флангу пройшов Олексій Костюк, з першого разу пробити голкіпера Олексію Янішевському не вдалося. Проте на добиванні першим опинився Мікулко, який пробив шайбу у ворота Едуарда Захарченка.

Перерва господарям пішла на користь. Спочатку Сергій Афанасьєв зрівняв рахунок. А потім господарі організували контратаку, яка завершилась точним кидком Георгія Кічі – 2:1.

У третьому періоді «Кременчук» більше володів шайбою. Гості мали кілька шансів зрівняти рахунок. Але після вилучення Івана Савченка Владислав Луговий не зміг реалізувати штрафний кидок.

"Генерали" взяли реванш у кременчуцької команди.

"Дженералз" – ХК "Кременчук" – 2:1 (0:1; 2:0; 0:0)

Судді: А. Сєврук, І. Хохлов, А. Корепанов

"Дженералз": Захарченко. Татаренко – Ден. Ісаєнко, Афанасьєв – Вл. Андреєв, Мельников – Васильєв. Савченко – Шаманський – Караульщук, Кіча – Гніденко – Слюсар, Мадера – Секірко – Безуглий, А. Дворник – Коляда – І. Дворник, Алексюк.

"Кременчук": Шевчук (крім 58:46 – 59:39). В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Піддубний. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Костюк – Янішевський, Підгурський – Т. Гриценко – Лисак.

Голи: 0:1. Мікулко (Янішевський, Костюк, 16:03), 1:1. Афанасьєв (Кіча, Слюсар, 23:34), 2:1. Кіча (Гніденко, Слюсар, 37:07),

Штраф: 28 – 10

Нереалізований штрафний кидок: Луговий (58:46, воротар)

Наступний матч ХК "Кременчук" проведе вдома проти "Донбасу". 2 жовтня початок о 19:00 на льодовій арені "Айсберг", а 3 жовтня о 17:00. Квиток коштує 20 грн.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Andrey Basevich