Кулініч обіцяє познайомити полтавців із командою Партії «Відродження»

31.08.2015, 14:55 Переглядів: 2 256 Р

Кулініч обіцяє познайомити полтавців із командою Партії «Відродження»

У першій половині вересня Полтавська обласна організація Партії «Відродження» представить свою команду на форумі цієї політичної сили

Кулініч обіцяє познайомити полтавців із командою Партії «Відродження». У першій половині вересня Полтавська обласна організація Партії «Відродження» представить свою команду на форумі цієї політичної сили. Про це в ефірі програми «Позиція» на телеканалі «Лтава» заявив народний депутат, голова обласного осередку Партії «Відродження» Олег Кулініч. 

 

«Найближчим часом, приблизно в першій декаді вересня, ми представимо громадськості й журналістам команду політичної сили «Відродження» на теренах Полтавської області. Усі зможуть поставити питання її представникам, які пояснять, чому саме вони у «Відродженні» і які завдання беруть на себе», – зазначив народний депутат. 

 

Кулініч обіцяє познайомити полтавців із командою Партії «Відродження»

 

Кулініч додав, що протягом останніх двох місяців провів багато роботи щодо переговорів із потенційними кандидатами. 

 

Зі слів народного депутата, в основі формування команди Полтавської обласної організації Партії «Відродження» лежить професіоналізм кандидатів. 

 

«Головний наш принцип – професіоналізм. Це ті люди, які досягли певних висот у громадській діяльності, в економічній, гуманітарних сферах, яких знають в області, у районах», – підкреслив Олег Кулініч.

 

Голова Полтавської обласної організації Партії «Відродження» запевнив, що його політична сила обов’язково висуне кандидатів до більшості місцевих рад, але не буде закривати округи людьми, які не матимуть авторитету в місцевих громад. 

 

«Це будуть невипадкові люди, ми не будемо ставити на округи людей, яких ніхто не знає. Мені не соромно буде за наших представників на цих виборах», – резюмував Кулініч. 

 

Політик також не виключив, що особисто очолить список Партії «Відродження» до Полтавської обласної ради.

Автор: editor
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 47 від 23 листопада 2023)

Кременчуцький ТелеграфЪ

Читати номер

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх