«Кремінь» розписав мирову з «Олександрією»

22.08.2015, 21:07 Переглядів: 2 026

Кременчуцька команда заповнюючи паузу провела товариську зустріч

«Кремінь» зіграв матч в Олександрії на стадіоні «Ніка» з місцевою командою. Користуючись паузою у чемпіонаті підопічні Сергія Ященка провели товариську зустріч з Олександрією (U-21).

Користуючись паузою в чемпіонаті, сьогодні підопічні Андрія Купцова провели товариську зустріч з кременчуцьким «Кременем».

Враховуючи, що цього ж дня основний склад Олександрії грав у Краматорську з «Авангардом» на Кубок України, до молодіжки додались деякі гравці з першої команди, яким В.Шаран дав відпочити, повідомляє прес-служба «Олександрії».

У першому таймі олександрійці більше контролювали м’яч, створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Одна із атак увінчалась успіхом, коли після флангової навісної передачі від Погранічного першим на дальній стійці опинився Артем Чорній, який в дотик розстріляв ворота «Кременя» - 1:0.

У другому таймі Логінов не реалізував пенальті. Наприкінці зустрічі «синьо-білим» вдалося зрівняти рахунок - 1:1, гол на рахунку Тимченко.

«Накануне матчей с серьезными соперниками, такими как «Ингулец» и «Колос», нам было важно сыграть с хорошей командой. Я остался доволен самим спаррингом, а вот наша игра в обороне и реализация моментов в нападении по-прежнему оставляют желать лучшего», - цитує головного тренера "Кременя" Сергія Ященка прес-служба кременчуцького клубу.

ФК «Олександрія»:

1 тайм: Новак, Сухоцький, Піскун, Елсуков, Церульнев, Мягков, Запорожан (к), Чорний, Прикордонний, Гуськов, Грубий

2 тайм: Свірса, Койдан, Арделян, Грип, Бесараб, Пономаренко, Жуков, Матвєєв, Макогон, Байстрюченко, Григоренко, Рибін, Зубко.

МФК «Кремінь»:

1 тайм Онопко, Ентін, Ховбоша, Шершень, Курелех, Логінов, Коваленко, Піскун, Даниленко, Ченбай, Черній.

2 тайм: Олійник, Пасічніченко, Ховбоша, Шершень, Остапенко, Піскун, ГНП (гравець на перегляді), Тертишний, Апришко, Бажан, Тимченко.

Голи: Чорний 14'- Тимченко 88'

На 72-й хвилині Логінов («Кремінь») не реалізував пенальті.

Кременчуцька команда готується до матчу з лідерами чемпіонату 26 серпня о 18:00 з «Інгульцем».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Олександрія"