«Кремінь» завоював першу перемогу

9.08.2015, 12:50 Переглядів: 2 840

Кременчуцька команда здобуває перші три очки в сезоні

8 серпня на стадіоні «Кремінь» «синьо-білі» здобули першу перемогу у матчі над аутсайдером «Мир» (Горностаївка).

У цьому сезоні «Мир» не здобув жодної перемоги, тому на гру з «Кременем» були налаштовані лише по-бойовому. За день до матчу, гості провели перед матчеве тренування на стадіоні «Кремінь».

Статистика свідчить, що кременчужани жодного разу не програвали «Миру» на власному полі. У цьому поєдинку підопічні Сергія Ященка з перших хвилин пішли в атаку. Вже на 17 хвилині матчі Тимченко злету відрив рахунок - 1:0. Гості за 10 хвилин зрівняли, Комягин пройшовши по лівому флангу пробив у дальню стійку воріт. У другому таймі гості закрилися і «Кременю» прийшлося грати щільно. Команди мали моменти забити , але то «синьо-білі» не скористалися моментом, то голкіпер Онопко рятував команду.

Після ряду замін, на поле вийшов Коваленко, Хавбоша та дебютував Піскун. Кременчуцькі вболівальники погнали команду вперед. І вже на 81 хвилині Коваленко стряс перекладину гостям, а Тимченко став першим на добиванні. Ігор Тимченко оформив дубль вирвавши першу перемогу для «Кременя» у цьому сезоні.

У флеш - інтерв’ю нападник «Кременя» Ігор Тимченко зазначив, що на цей раз команді посміхнулася удача:

- Футбол - это не только моя работа, но и любимое дело. Если могу помочь команде, это чувство не опесуемое. Мы пропустили не нужный гол, но удача на этот раз нам улыбнулась. Мы своим трудом заслужили победу.

Головний тренер «Кременя» Сергй Ященко додав:

- Мы анализировали нашего соперника, они играли 2 игры дома и были настроены очень агрессивно, хотели добиться победы на выезде. У них хорошая команда, играют опытные футболисты. Учитывая погодные условия, и соперника, мы готовились к очень трудной игре. Может не во всех моментах, но нам удалось проявить свои лучшие качества. Благодаря огромному желанию через не могу, мы добились результата.

«Кремінь» (Кременчук) – «Мир» (Горностаївка) 2:1

Голи: Тимченко 17', 82' - Комягин 26'

«Кремінь»: Онопко, Ентін (Ховбоша 80'), Курелех, Тертишний (Піскун 76'), Остапенко, Ченбай, Логінов, Апришко (к), Стрільцов, Бажан (Коваленко 64'), Тимченко.

Запасні: Шапочников, Шершень, Даниленко.

Головний тренер - Сергій Ященко

«Мир»: Швець, Візавер (к), Шелест, Горобець, Ковальов (Марьевіч 59'), Головко, Зайцев, Петриченко, Комягин, Савченко, Фальковський (Муковозов 87').

Запасні: Карой, Соломонов, Зеленський, Ємельянов, Шмиговский.

Турнірна таблиця:

11 серпня о 16:00 «Кремінь» зіграє товариський матч з «Глобино» на стадіоні «Кремінь».

15 серпня «синьо-білі» в Сумах зіграють з місцевою «Барсою».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"