“Кремінь” провів заключний товариський матч (доповнено)

16.07.2015, 18:05 Переглядів: 2 238

У Кривому Розі “Кремінь” зіграв внічию з місцевою командою

“Кремінь” внічию зіграв з “Гірником” на стадіоні “Шахта Жовтнева” (Кривий Ріг). Кременчуцька команда провела заключний товариський матч в рамках підготовки до чемпіонату.

Першими атакувати почали господарі. На 18 хвилині хавбек гірників з другої спроби пробив м'яч у ворота Кременя вище воріт. Гравець Кременя Тимченко отримавши м'яч зі штрафної лінії, пробив у дальній кут воріт. Рахунок став 0:1 на користь кременчуцької команди. Гірники намагалися зрівняти рахунок, але до кінця першого тайму їм не вдалося, повідомляє прес-служба ФК "Гірник".

Після перерви на заміну в “синьо-білих” вийшли: Тертишний, Волошин, Ентин, Дугієнко, Леонідов. У другому таймі після атаки гірників, Ченбай перевірив воротаря гірників з 6 метрів. На 65 хвилині господарі поля зрівняли рахунок - 1:1. До кінця гри гірники намагалися збільшити рахунок, але поперечина зіграла за кременчужан.

"Мы играли с хорошей командой, и у нас была информация, что «Горняк» прибавляет с каждым сезоном, появляются новые футболисты хорошего уровня. Поэтому на эту встречу настраивались. Хотели проверить свои силы в преддверии чемпионата на фоне сильного соперника, - зазначив тренер "Кременя" Сергій Ященко. - Думаю, и тренер «Горняк», и мы довольны игрой, которая сложилась хорошо. Возможно, было не так много голов для болельщиков, но игра вышла зрелищной и содержательной. Мы определили свои рабочие планы, недочеты. Увидели, над чем нужно работать, и что у нас есть хорошего. То же самое для себя определил и тренер "Горняка".

«Гірник» (Кривий Ріг) - «Кремінь» (Кременчук) - 1:1 (0:1)

Голи: Ігор Тимченко, 23 (0: 1). Артем Сітало, з пенальті (Ярослав Ямполь), 65 (1:1).

«Гірник» (Кривий Ріг): Геннадій Ганєв (Роман Гурін, 46) - Ігор Солдат, Володимир Баєнко, Віталій Павлов (новачок, 62), новачок (новачок, 74) - Андрій Григорик (к) (В'ячеслав Рябов, 74), Роман Дорош (Артем Прошенко, 69), Ярослав Ямполь (Ігор Бука, 69), новачок (Владислав Чечеленко, 46), Богдан Боровський (Сергій Гвоздевич, 62) - Артем Сітало (новачок, 74).

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Кремінь» (Кременчук): Віталій Онопко, Дмитро Остапенко, Валерій Курелех, Дмитро Ховбоша, Роман Кунєв, Олександр Логінов, Євген Апришко, Сергій Ченбай, Єгор Коваленко, Костянтин Черній, Ігор Тимченко.

На заміну виходили: Дмитро Тертишний, Дмитро Волошин, Дмитро Ентін, Олександр Дугіенко, Леонідов, Роман Пасічніченко, Воронкін, Владислав Даниленко, Сергій Ченбай.

Головний тренер: Сергій Ященко.

22 липня о 18:00 “Кремінь” проведе гру з “Черкаським Дніпром” в рамках 1/32 Кубку України.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Гірник" Джерело відео: ФК "Гірник"