"Кремінь" програв харківському "Геліосу" (доповнено)

13.07.2015, 22:37 Переглядів: 1 910

Харків'яни вдома переграли кременчуцьку команду

«Кремінь» на харківському стадіоні «Баварія» програв «Геліосу» з рахунком – 3:0. Кременчуцька команда провела товариську гру в рамках підготовки до нового сезону.

ФК «Геліос» - МФК «Кремінь» 3:0

Голи: Субочєв 53', Похитайло 75', Кравченко 83'

«Кремінь» 1 тайм: Олійник, ГНП (гравець на перегляді), Процишін, Волошин, ГНП, Апришко, ГНП, ГНП, Таран, Черній, Ченбай.

«Кремінь» 2 тайм: Олійник, Пасічніченко, Курелех, ГНП, ГНП, Коваленко, Логінов, ГНП, Воронкін, Тимченко, Іванов.

Головний тренер - Сергій Ященко

Перша половина поєдинку голами не порадувала і завершилася внічию 0:0. У грі вистачало боротьби і гострих комбінацій. Ініціативою володіли "сонячні", але в обороні грамотно діяли гравці "Кременя". Незважаючи на це, незадовго до перерви хороший момент втратив гравець господарів. Трохи раніше самовіддана гра голкіпера вберегла кременчуцьку команду від неприємностей, повідомляє прес-служба «Геліоса».

Другу половину матчу "Геліос" розпочав на вістрі атак. Гравці основного складу "червоно-чорних" додали потужності атакам колективу, і це дуже швидко дало результат. На 53-й хвилині харків'янин відправив м'яч у дальній кут  1:0.

Харків’яни на 75 хвилині збільшили перевагу. На 83 хвилині з навісної флангової передачі головою відправив м’яч у ворота «Кременя» - 3:0.

Наставник «Кременя» Сергій Ященко прокоментував гру офіційному сайту «Кремінь»:

- До першого пропущеного гола хлопці виконували установку на матч, але потім втомилися і суперник став нас перегравати. Ми працюємо під хорошим навантаженням, плюс ще цей матч грали не стабільним складом, переглядали відразу шістьох новачків. Часу залишилося мало, попереду всього одна товариська гра. Уже в ній ми зіграємо складом, який буде максимально наближений до основного ».

16 липня «Кремінь» зіграє останній товариський матч перед початком сезону. Кременчуцька команда у Кривому Розі зіграє з місцевим «Гірником».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Геліос" Джерело відео: ФК "Геліос"