«Кремінь» програв першу товариську зустріч (доповнено)

4.07.2015, 21:41 Переглядів: 2 119

Кременчуцька команда зіграла контрольний поєдинок в Охтирці

«Кремінь» провів першу товариську зустріч перед стартом нового сезону. В Охтирці кременчуцька команда програла «Нафтовик-Укрнафта» з рахунком - 3:0.

Підопічні Сергія Ященка провели першу товариську зустріч. Для господарів поля це вже була третя гра. В першій вони перемогли з рахунком 2:0 ЕТМ Харків, та зіграли внічию 2:2 з харківським Геліосом.

У першому таймі «Нафтовик» відкрив рахунок. Під кінець тайму відзначився дублем Савін. У компенсований час другого тайму господарі поля збільшили рахунок.

Голи: Савін 40 '42' Листопад 90+1'

«Кремінь» 1тайм: Олійник, Остапенко, Дугієнко, Курелех, Піскун, Ченбай, Логінов, Титомир, Павлик, Тимченко, Черній.

«Кремінь» 2тайм: Олійник, Волошин, Дугієнко, Процишин, Кунєв, Коваленко, Апришко, Пасічніченко, Воронін, Тимченко (Черній 75'), Іванов.

Головний тренер «Кременя»Сергій Ященко зазначив: «Так цей матч прокоментував наставник кременчужан Сергій Ященко: «У цій грі нам потрібно було подивитися, як команда готова функціонально після режиму двох разових тренувань. У цьому аспекті проблем у нас немає. Є претензії до гравців по індивідуальним діям, також ще потрібно працювати і над тактикою, оскільки хлопці ще не зіграні і важко було очікувати якогось конструктивізму від першої гри. Про нових гравців виходячи з однієї гри, я не можу нічого сказати, підпишемо ми когось чи ні, буде відомо трохи пізніше», повідомляє офіціний сайт МФК «Кремінь».

У цій грі не брав участь потенційний новачок «Кременя» Сергій Чеботарьов, який вже залишив розташування команди, отримавши запрошення з клубу ближнього зарубіжжя.

Наступний матч «Кремінь» зіграє 8 липня з ФК «Полтава».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: МФК "Кремінь"