"Дніпро" програв "Севільї" фінал Ліги Європи

28.05.2015, 00:04 Переглядів: 4 012

Кременчужанин Роман Безус не зміг допомогти дніпрянам

"Дніпро" зазнав поразки від іспанської "Севільї" в фіналі Ліги Європи. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь іспанців.

Дніпряни на 7 хвилині вийшли вперед, коли Нікола Калініч замкнув навіс Матеуса.

Після розіграшу кутового іспанська команда зрівняла рахунок, а згодом вийшла вперед. Проте українцям до перерви вдалося відігратися, Руслан Ротань зі стандарту відправив м’яч у сітку воріт суперника.

На 68 хвилині на поле вийшов кременчужанин Роман Безус, який замінив Федорчука.

Переможний гол для іспанського клубу забив Бакка на 73 хвилині.

Під кінець гри нападник Дніпра Матеус втратив свідомість, він просто впав на газон варшавського стадіону Народови.

Поруч з Матеусом перебував Артем Федецький, який і почав надавати допомогу партнеру по команді. Поки Матеусу надавали допомогу, на трибунах стадіону встановилася абсолютна тиша.

Бразилець залишив поле на ношах і не зміг продовжити гру, а Дніпро останні хвилини догравав у меншості. Як передає польське видання Gazeta Wyborcza, Матеус зламав ніс, по дорозі в лікарню прийшов до тями.

У Дніпра залишалося ще хвилин двадцять, аби перевести зустріч у додатковий час, проте зрівняти рахунок не вдалося.

Для "Севільї" це історична перемога. Іспанська команда стала першою, яка чотири рази виграла Кубок УЄФА/Лігу Європи.

Голи: Калініч, 7; Ротань, 44 – Крихов’як, 28; Бакка, 31; 73

Попередження: Канкава, 17; Калініч, 45+2; Безус, 70; Ротань, 75– Крихов’як, 45+1; Каррісу, 62; Бакка, 74;

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Матос, Канкава, Коноплянка, Чеберячко, Федорчук (Безус, 68), Ротань, Калініч (Селезньов, 78), Матеус

Севілья: Каррісу, Тремулінас, Колодзейчак, Вітоло, Відаль, Мбіа, Банега, Крихов’як, Рейєс (Морено, 59), Бакка (Гамейро, 82)

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Дніпро" Джерело відео: канал "2+2"