"Кремінь" на виїзді здобув три очки (доповнено)

25.04.2015, 23:00 Переглядів: 1 799

"Кремінь" переміг "Енергію"

25 квітня "синьо-білі" на виїзді в Новій Каховці перемогли "Енергію". Все вирішилося в першому таймі, на 27 хвилині форвард "Кременя" Єгор Іванов відкрив рахунок, а під кінець 1 тайму гравець "Енергії" зрізав м’яч у власні ворота. У підсумку рахунок матчу - 0:2.

Таким чином, Іванов посідає 4 сходинку бомбардирів 2 ліги. Очолює таблицю з 13 голами у ворота суперника - Олександр Батальський ("Черкаське Дніпро"), далі гравці "Оболоні" Артем Фаворов - 10 голів (5 з пенальті) та Василь Продан - 9.

Нападник "Кременя" Єгор Іванов прокоментував ТелеграфЪ гру та настрій на майбутні матчи: "З перших хвилин ми взяли м'яч під свій контроль. Пощастило забити 2 м'ячі в першому таймі. У другому мали ще пару непоганих нагод забити але не вийшло.

На майбутні матчі проти лідерів чемпіонату команда налаштована по бойовому. Всі розуміють, що нам потрібно вигравати в цих матчах".

«Кремінь»: Онопко, Апришко, Пасичниченко, Курелех (Волошин 46') Алексанов, Борзенко, Стебловський (Жуков 68'), Павлик, Собко, Іванов (Гаді 46'), Саркісян.

Запасні: Олійник, Буличов, Черній, Ченбай.

Головний тренер - Сергій Свистун

Нагадаємо, "Кремінь" з перемоги розпочав третє коло чемпіонату України серед команд 2 ліги.

13

Попереду в "Кременя" ігри з лідерами чемпіонату, 1 травня о 17:00 вдома "синьо-білі" зустрінуться з "Черкаським Дніпро", а 6 травня гра в Києві з "Оболонь-Бровари".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь" Джерело відео: МФК "Кремінь"