Кременчужанин Роман Безус вийшов в півфінал Ліги Європи

24.04.2015, 00:20 Переглядів: 2 556

Дніпро у півфіналі зустрінеться з італійським Наполі

Дніпропетровський "Дніпро" вперше в історії вийшов в 1/2 фіналу турніру. Дніпряни у Києві перемогли бельгійський "Брюгге".

Дніпро - Брюгге 1:0 (0:0).

Перемогу "синьо-біло-блакитним" приніс єдиний точний удар Євгена Шахова, який вийшов на заміну в 2 таймі замість кременчужанина Романа Безуса.

Київське "Динамо" не змогло пройти італійську "Фіорентину" у чвертьфіналі Ліги Європи. "Біло-сині" програли у Флоренції з рахунком 0:2 (з загальним рахунком 1:3).

"Наполі" проходить "Вольфсбург" - 2:2 (4:1).

"Севілья" вибиває "Зеніт" - 2:2 (1:2).

У півфіналі зустрінуться:

Наполі (Італія) - Дніпро (Україна)

Севілья (Іспанія) - Фіорентина (Італія)

Перший матч вдома 7 травня, матч-відповідь - 14 травня.

Номінальним господарем у фіналі буде переможець пари Наполі - Дніпро. Нагадаємо, фінал 27 травня прийме стадіон Національний у Варшаві.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: канал "2+2"