"Лукас" поступився харківському "Локомотиву"

10.04.2015, 10:36 Переглядів: 2 392

Кременчужани гідно зіграли перший матч серії плей-офф 1/4 чемпіонату Екстра-ліги по футзалу з лідером ліги

9 квітня на СК "Політехнік" "Лукас" бився з усіх сил, але перемога залишилася за Локомотивом.

Розпочався перший матч серії плей-офф 1/4 фіналу чемпіонату Екстра-ліги по футзалу, в якому зіглали 8 команд: Ураган (Івано-Франківськ), ЛТК (Луганськ), Енергія (Львів), Кардинал-Рівно (Рівно), Титан-Зоря, Спортлідер+ (Хмельницький).

Вже на 14 секунді матчу гравець "Лукасу" Сергій Лапа після заробленого ауту відправив м'яч у сітку воріт суперника - 1:0. Через 3 хвилини фаворити матчу зрівняли рахунок, а згодом подвоїли перевагу голом у ворота суперника зі стандарту - 1:3.

"Залізничники" порушували правила і арбітр після 17 хв тричі призначав 10-метровий у ворота харків'ян. Двічі пробивав граючий тренер команди Валентин Цвєлих, третій пробивав Ярослав Заворотний, але взяти ворота так і не вдалося.

На початку другого тайму команди обмінялися голами зі стандартів. У середині тайму за порушення правил в центрі поля, після двох "гірчичників" харків'янин Сорокін залишив команду в меншості. Але гравцям Лукасу не вдалося збільшити рахунок.

Повторний матч у цій парі відбудеться 18 квітня в Харкові. Якщо "Локомотив" там доб'ється перемоги, йому й дістанеться путівка в півфінал.

"Лукас" - "Локомотив" (Харків) - 2:4 (1:3)

Голи: Лапа 1, Тарасенко 24 - Бондар 4, Овсянніков 8, Рогачов 10, Білоцерківець 25.

"Лукас": Ігор Байдак - Максим Крупін, Валентин Цвєлих, Максим Кулька, Сергій Лапа - Андрій Маньківський, Антон Тарасенко, Євген Данилейко, Євген Леміш, Кирило Смирнов, Тарас Рибак, Ярослав Заворотний

"Локомотив": Євген Іваняк - Денис Овсянников, Дмитро Бондар, Микола Білоцерківець, Дмитро Сорокін - Сергій Журба, Олександр Сорокін, Віталій Кисельов, Дмитро Шамлі, Євген Рогачов, Максим Бессалов, Микита Шпигарь