"Кремінь" програв гірникам

5.04.2015, 11:47 Переглядів: 2 113

"Кремінь" перший домашній матч у весняній частині чемпіонату програв "Шахтар-3" з рахунком – 1:2

4 квітня у матчі 18-го туру "Кремінь" зустрівся з "Шахтар-3". У першому тайму "синьо-білі" тиснули на суперника, закривши гірників на їх половині поля. Гравець шахтаря перехопивши передачу відкрив рахунок в матчі на 17 хвилині. У кременчужан було кілька моментів, але реалізувати їх не вдалося.

Другий тайм підопічні Сергія Свистуна розпочали без замін в команді. Господарі продовжили тиснути на захист гірників, змушуючи грати від оборони на контратаках. На 81 хвилині форварду Кременя Костянтину Чернію вдалося зіграти на випередження і зрівняти рахунок. Через три хвилини гірники провели вдалу контратаку, яка завершилася взяттям воріт Андрія Олійника.

Головний тренер Кременя Сергій Свистун розповів Телеграфу про гру та найближчі матчі:

"Ребята молодцы, старались, но реализация, исполнительское мастерство, наверное не наш день. Были грубейшие ошибки в обороне, но были моменты которые не обходимо было реализовать необходимо было выигрывать.

После межсезонья усилились 5 игроками: Алексанов, Логинов, Собко, Павлик и Жуков. Будем надеяться, что они себя покажут, им необходимо время чтобы почувствовать коллективные действия.

Перед третьим кругом планируем 10 апреля сыграть с ФК "Рокитное".

"Кремінь" (Кременчук) - "Шахтар-3" (Донецьк) - 1:2 (0:1)

Голи: 0:1 Ковалець (17), 1:1 Черній (81), 1:2 Костенко (84)

"Кремінь": Олійник, Курелех, Логінов, Кунєв, Алексанов, Борзенко, Апришко, Собко (Павлик 62'), Ченбай (Саркісян 75'), Іванов, Черній.

Запасні: Онопко, Пасичниченко, Буличов, Волошин, Стебловський.

Головний тренер - Сергій Свистун

"Шахтар-3": Ставицький, Череда, Віксіч, Аксьонов, Стефлюк, Кольцов, Іванов (Костенко, 63), Янко (Кавернік, 68), Акулінін, Ковалець, Олійник (Капелян, 90)

Запасні: Гурідов, Іродовський, Коваленко, Любко.

Головний тренер: Валерій Рудаков

Попередження: Кунєв 34', Собко 40', Борзенко 74',- Череда 30', Костенко 73', Кольцов 85', Ставицький 90+1'

10

18 квітня Кремінь вдома зіграє проти Арсенал-Київщини в рамках 19 туру чемпіонату другої ліги , повідомляє Професіональна футбольна ліга України.

Автор: Альона Душенко Фото: Ростислав Богданов