Кремінь переміг у першому матчу після міжсезоння (відео)

28.03.2015, 22:34 Переглядів: 1 940

Кременчужани в Нікополі обіграли «НПГУ Макіїввугілля»

28 березня в с.Чечелево на стадіоні «Колос» кременчужани обіграли аутсайдера чемпіонату «НПГУ Макіїввугілля» (Макіївка) з рахунком 0:2.

Ну ось ми і дочекалися відновлення чемпіонату в другій лізі. Відразу нагадаємо, що в другому колі командам залишилося зіграти два тури, а потім буде проведена жеребкування третього кола, повідомляє прес-служба Кременя.

Вся гра проходила за поганих умов: сильний вітер і дощ не давали нашим гравцям продемонструвати всі свої найкращі якості. У такій ситуації важливо було просто здобути перемогу, уникнувши при цьому травми і дискваліфікації. З перших хвилин «Кремінь» заволодів ініціативою, яку не віддавав супернику всю гру. До слова сказати, номінальні господарі навіть не спромоглися на всю гру нанести по воротах Олійника хоча б один акцентований удар.

Рахунок у грі відкрив Костянтин Черній, далеким красивим ударом змусивши капітулювати воротаря суперника. У другому таймі в потрібному місці опинився Сергій Борзенко, який завершив атаку «Кременя» другим темпом.

Впевнена перемога нашої команди на початку весняного чемпіонату, чого в принципі, від неї і чекали всі вболівальники.

Голи: Черній 27 'Борзенко 78'

«Кремінь»: Олійник, Алексанов, Логінов, Курелех, Кунєв, Апришко, Борзенко, Собко (Павлик 76), Ченбай (Буличов 67), Іванов (Саркісян 87), Черній.

Запасні: Онопко, Гаді, Волошин, Стебловсікй.

Головний тренер - Сергій Свистун

4 квітня о 16:00 Кремінь вдома прийматиме донецький «Шахтар-3». Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду