Кременчужанин Роман Безус вийшов в 1/4 Ліги Європи

20.03.2015, 11:00 Переглядів: 2 299

У 1/4 фіналі Дніпро зіграє з Брюгге, Динамо - з Фіорентиною

Дві українські команди вийшли у чвертьфінал Ліги Європи вперше з 2009 року. Це київське "Динамо" та дніпропетровський "Дніпро".

"Динамо" (Київ, Україна) - "Евертон" (Ліверпуль, Англія) - 5:2 (перший матч 1:2)

Прихильники київського Динамо встановили новий рекорд Ліги Європи. За матчем 1/8 фіналу спостерігала за грою рекордна кількість глядачів на трибунах - 67 553. Це є найвищим показником відвідуваності в історії Ліги Європи, зазначається на офіційному сайті УЄФА.

Колишній рекорд належав матчу 1/16 фіналу у розіграші-2011/12 Манчестер Юнайтед - Аякс, де матч відвідало 67 328 глядачів.

Віце-чемпіон України "Дніпро" в овертаймі поступився в Амстердамі "Аяксу" - 2:1, але за рахунок гола на виїзді пройшов далі.

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбудеться жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА за участю восьми клубів із шести країн. Початок жеребкування о 14:00 за київським часом.

Жеребкування проводиться наосліп, тобто команди з однієї країни можуть зустрітися один з одним. Разом з тим представники Росії та України будуть розведені по різних парах. Матчі відбудуться 16 і 23 квітня.