Хокей. «Кременчук» розгромив «Витязь» у першому матчі чемпіонату України

15.02.2015, 13:02 Переглядів: 2 998

ХК «Кременчук» з перемоги дебютував у ХХІІІ чемпіонаті України з хокею

14 лютого «Кременчук» переміг «Витязь» у дебютному матчі чемпіонату України з хокею.

Перед матчем підростаюче покоління кременчуцьких хокеїстів урочисто відкривали чемпіонат України в Кременчуці. При вщент заповненій арені «Айсберг» команди виконавши славень України розпочали поєдинок, який ще до початку охрестили битвою молодості проти досвіду.

Кременчук: Захарченко, Романенко, Качмар, Варивода, Муль, Логвиненко, Сірченко, Луговий, Лисак, Бобков, Бойков, Захарченко, Кузьмик, Чернишенко, Микулко, Дворник.

Витязь: Харитонов, Романенко, Сипко, Клокол, Белєвцов, Попов, Мартишко, Савченко, Пономаренко, Максименко, Миколенко, Ісаєнко, Щербань, Лазаренко, Бобовников.

Голи: 1:0. Чернишенко (Сірченко, Варивода, 6:48 – більш.), 2:0. Лисак (В. Романенко, 14:37 – менш.), 3:0. В. Романенко (Кузьмик, 22:35 – більш.), 4:0. Лисак (Микулко, 32:18 – більш.), 4:1. Савченко (Ісаєнко, Лазаренко, 43:40 – більш.), 5:1. Луговий (Кузьмик, 44:55 – більш.)

Нереалізований штрафний кидок: Варивода (38:27)

Вже на початку першого періоду на 2-й хвилині, шайба влетіла у ворота кременчужан, але гол не зарахували із-за зсунутих воріт.

Першими рахунок відривають господарі, на 7-й хвилині з передачі Сірченка і Вариводи забиває Чернишенко.

Другий гол на рахунку Лисака. Другий період вболівальникам запам’ятається шайбою у воротах суперника від Романенка, дублем Лисака і нереалізованим штрафним кидком. У третьому періоді команди обмінялися голами.

Наприкінці поєдинку кременчужани могли збільшити рахунок, але гол не зарахували, так як гравець знаходився в площині воріт. У підсумку першої зустрічі дебютантів ХК «Кременчук» переміг ХК «Витязь» з рахунком 5:1 (2:0; 2:0; 1:1).

- На цьогорічний сезон ставимо високі задачі, на першому місці повинна бути мотивація – виграти чемпіонат України. Завжди перед початком чемпіонатів присутній мандраж, головне перебороти в перші хвилини гри. Матч був важким, добре що повели в рахунку і показали свій бійцівський характер, - зазначив головний тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський.

Він також привітав усіх вболівальників хокею з початком чемпіонату і подякував за підтримку команди.

Автор: Алена Душенко