Вікно у світ для незрячих людей

15.11.2012, 17:11 Просмотров: 1 702 Комментариев: 1

Вікно у світ для незрячих людей

 

Бібліотекар Ірина Михайлова приймає нові аудіокниги

 

Благодійний фонд «Джерело Дніпра» подарував бібліотеці УТОС аудіокниги та диски

Вікно у світ для незрячих людейВікно у світ для незрячих людейВікно у світ для незрячих людей
Вікно у світ для незрячих людейВікно у світ для незрячих людей

Фото: Олександр Грінченко

 

Інваліди по зору матимуть можливість «побачити» світ завдяки літературі та музиці. Зі щирою вдячністю за допомогу вони влаштували концерт для благодійників та інших гостей, які завітали до них у Міжнародний день сліпих.

 

13 листопада у світі відзначають Міжнародний день сліпих. Ці люди потребують уваги та допомоги суспільства. Особливо важливою для них є самоосвіта, можливість самореалізації та доступ до культурних надбань людства. Так, у бібліотеці Кременчуцького об’єднання УТОС понад 500 вдячних читачів. Товариство сліпих не має можливості самостійно придбати аудіокниги. Але є спонсори, які постійно надають допомогу. Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» цього дня презентував 55 аудіокниг – від класики до сучасних авторів, а також аудіодиски з класичною музикою та диски для запису: незрячі люди матимуть можливість обмінюватися аудіозаписами, які є в їхніх домашніх колекціях.

 

- Добре, що в наш час є люди, які турбуються про людей з особливими потребами та систематично надають допомогу. Фонд «Джерело Дніпра» – наш надійний помічник і спонсор, який регулярно турбується про бібліотеку. Для незрячих людей це єдине вікно у світ, завдяки якому вони можуть уявити, що таке «дерево», «сонце», «небо», – зазначив Віталій Островський, голова Кременчуцького об’єднання УТОС, подякувавши Почесному Президенту фонду «Джерело Дніпра» Володимиру Матицину та вручивши грамоту за співпрацю.

Варто зазначити, що бібліотека Кременчуцької спілки УТОС сформована Фондом, який поповнює її кожен рік. Тут зібрані практично всі аудіокниги, які видавалися в Україні та в Росії. Бібліотекар Ірина Михайлова зазначила, що її читачі постійно цікавляться новинками літератури, і співпраця з Фондом у цьому напрямку дуже важлива.

 

Крім цього, БФ «Джерело Дніпра» надає фінансову допомогу творчому колективу спілки. Так, Віталій Островський підкреслив, що завдяки спонсорам хоровий колектив Кременчуцької спілки мав можливість взяти участь у всеукраїнському огляді самодіяльності УТОС і цього року посів перше місце. Переможці конкурсу виступили перед гостями, які завітали до них у Міжнародний день сліпих, порадувавши щирими українськими піснями.

 

– Велику повагу викликає ваша активна життєва позиція, участь у житті суспільства, уміння проявити себе в творчості. Наш обов’язок – зробити все, що в наших силах, для того, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями могли розкрити свій особистий потенціал, знайти своє місце у житті, – сказано у привітанні членам УТОС від Володимира Матицина, Почесного президента Всеукраїнський благодійного фонду «Джерело Дніпра».

 

Підтримка людей з обмеженими можливостями – один із пріоритетних напрямків роботи Фонду, який втілює в життя програму «Сильні духом» і продовжуватиме цей напрямок роботи, запевнило керівництво БФ «Джерело Дніпра».

 

 

Вікно у світ для незрячих людей
Переможці всеукраїнського конкурсу виступають перед гостями

Автор: ermakova
Теги:

Комментарии: 1

0
15 ноября 2012 21:18

аж приемно читати статтю,вже в котрий раз ДД допомагае feel

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх