Найбільша делегація, яка приїхала в Полтаву на зустріч із Віталієм Кличком – із Кременчука

17.10.2012, 12:04 Переглядів: 2 783


10-11 жовтня Полтавщину відвідав чемпіон світу з боксу, Герой України, лідер партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)» Віталій Кличко.

Найбільша делегація, яка приїхала в Полтаву на зустріч із Віталієм Кличком – із Кременчука


Найпершу зустріч 10 жовтня він провів зі студентською молоддю обласного центру. Спочатку планувалося, що вона відбудеться в стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Але в останній момент керівництво ВНЗ відмовилося надати приміщення для заходу. Як сказав колишній проректор цього навчального закладу Віталію Кличку, йому дуже соромно, що адміністрація університету дбає перш за все про свої крісла, а не про майбутнє України.

Сам же лідер «УДАРу» констатував, що нинішня влада хоче будь-яким чином залишитися біля керма, тому активно застосовує адміністративний та інші ресурси проти політичної сили, яка з кожним днем здобуває все більшу підтримку народу.

Після цього Віталій Кличко побував у музеї-садибі Івана Котляревського, поспілкувався з журналістами, а надвечір приїхав на зустріч із жителями обласного центру на Театральну площу. Як виявилося пізніше, на цьому заході побувало близько 14 тисяч полтавців. Це рекорд України, такої кількості людей на зустрічі з політичним лідером не було ще в жодному населеному пункті.


Найбільша делегація, яка приїхала в Полтаву на зустріч із Віталієм Кличком – із Кременчука


Окрім мешканців обласного центру, на майдан прибули й делегації з різних районів. Найбільшим виявилося представництво з Кременчука, значну частину якого становили члени молодіжної партійної організації, котру очолює Анастасія Осташко. До складу делегації увійшло 100 чоловік. Посприяв їхньому приїзду на зустріч із лідером «УДАРівців» менеджер кампанії Полтавського обласного виборчого штабу партії Денис Терещенко.

– Вам не доводилося червоніти за мене в спорті, не доведеться й у політиці, – запевнив присутніх Віталій Кличко. – Мене часто питають, чому я пішов у політику. Мені боляче, коли я чую, як про мою рідну країну говорять як про країну третього сорту через її корумпованість і злидні. Я хочу, щоб в Україні панували ті ж самі стандарти життя, що і в Європі. Я мрію про гідне життя для кожного громадянина держави, а не лише для невеличкої купки олігархів та наближених до них. Щоб змінити цю ситуацію, доведеться багато працювати. Я та моя команда готові до цього.
Настав час змін! Настав час «УДАРу»!

 

Політична агітація

Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх