Паспортисти з паспортом тепер не допоможуть (доповнено)

11.10.2012, 14:34 Просмотров: 6 819 Комментариев: 12

 

Паспортисти з паспортом тепер не допоможуть (доповнено)
А в головному документі вже можна написати «Ніколай» замість «Микола»

 

Аби отримати паспорт громадянина України, зареєструватись у своїй квартирі, потрібно йти не до паспортистів у ЖЕП, а до відділів міграційної служби. Відтепер реєстрація проходитиме один день, також значно розширилось коло підстав, що дозволять зняти людину з реєстрації.

 

З 1 серпня кременчужани товчуться у чергах до паспортистів не у ЖЕПах, а у відділах міграційної служби. Функції, які раніше виконували жінки у паспортних столах, тепер виконує Державна міграційна служба.

 

– Із вступом у дію Закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», а також наказу МВС тепер існують нові правила оформлення та видачі паспортів, – розповідає начальник Автозаводського районного відділу Державної міграційної служби у Кременчуці Тетяна Печериця. – Майже всі повноваження, які раніше були закріплені за службою у справах громадянства та міграції, тепер передані до міграційної служби.

 

Це реєстрація за місцем проживання, зняття з реєстрації, вклеювання фотокарток і, зрештою, оформлення головного документа громадянина України.

За словами пані Печериці, зміни до законодавства спрямовані на те, щоб спростити процедуру оформлення паспортів. 

 

До речі, паспортистів з роботи ніхто не виганяв, вони, як і раніше, видаватимуть довідки про склад сім'ї тощо.

 

Що змінилось для кременчужан?


1. Реєстрація та зняття з реєстрації проходять в один день та в одному місці, в день звернення особи. Таким чином, кременчужанину не потрібно їхати до Дніпропетровська, аби знятись з реєстрації, якщо він має намір зареєструватись у Києві. Тетяна Печериця каже, що для цього потрібно звернутись до територіального підрозділа Державної міграційної служби (ДМС) за новим місцем проживання.

 

2. Реєстрація місця проживання тепер не прив’язана до постановки на облік військовозобов’язаних та призовників. Зареєструватися за новим місцем проживання відтепер можна до того, як поставлять на облік у військкоматі. При цьому, сама постановка на облік військовозобов’язаних та призовників залишається обов’язковою, а відділи ДМС повідомлятимуть військкомати про реєстрацію призовника.

 

З. Відтепер значно розширилось коло підстав для зняття з реєстрації.

 

Якщо раніше це була заява або рішення суду, то сьогодні зняття з реєстрації можливе у разі припинення підстав на право користування житлом або законних підстав для перебування на території України.

 

Наприклад, якщо закінчився термін дії договору оренди, можна зняти з реєстрації свого квартиранта лише за заявою власника житла.

 

Здрастуй, Коля!

 

Наказ міністерства внутрішніх справ №320 роз’яснив право на транскрибований запис імені відповідно до національної традиції.

За словами Тетяни Печериці, в українському паспорті російське ім’я «Николай» може бути, за бажанням, відтворене українською мовою як «Ніколай» і тому подібне. 

Хоча, як показує практика, кременчужани і раніше записували імена своїх дітей майже як заманеться. Приміром, серед власників імені Данило є і Данил, і Даніїл, і Даніл. Тепер же – все законно.

 

 

Куди ходити по паспорти та за пропискою


Мешканцям Автозаводського району:

вул.Київська, 7. Тел. 5-35-54

Мешканцям Крюкова:

вул. Приходька, 91. Тел. 6-01-02

 

Коли приймають бажаючих отримати паспорт

Вівторок – 8.00 – 17.00

Середа – 9.00 – 18.00

Пятниця – 9.00 – 18.00

Субота – 8.00 – 12.00

Перерва – 12.00 – 12.45

 

Автор: minchuk
Теги: паспорта

Комментарии: 12

166
11 октября 2012 11:24

А де у нас міграційна служба?

0
0
11 октября 2012 11:33

еще не построили wink

0
1 590
11 октября 2012 13:06

... и теперь Микола Вересень получит полное право написать у себя в паспорте Колян-синтябрь belay

0
309
11 октября 2012 14:25

"Здрастуй, Коля!" - это в точку :)

0
0
11 октября 2012 14:38

вместо борьбы с безграмотностью паспартисток, ее просто узаконили
предлагаю вообще отменить грамматику и правила правописания

и что-то мне кажется, что упрощение станет наоборот проблемой.. паспортных сталов - два, жека два, а миграцонная служба - одна и все нужо оформить за один день

0
876
11 октября 2012 14:41

Миграционная служба ул. Октябрьская, рядом с "Зеброй". Раньше там был ОВИР.

0
0
11 октября 2012 14:54

ОВиР-это миграционная служба?Если да,то она находится возле бывшего "Большевика"нынешней "Зебры".

0
876
11 октября 2012 15:15

Катарина,
ОВИР (Отдел виз и регистрации) служба выдачи загранпаспортов регистрации иностранцев.Теперь ее функции расширили и сделали Миграционной службой.Не знаете , а спорите.

0
0
11 октября 2012 15:30

broker,
А я и не спорила,а задала и ответила на саааамый первый вопрос.Часто приходится там бывать,т.к.я гражданка другого государства.Там такое небольшое помещение,где все будут размещаться?А когда много людей собирается,тогда помещение превращается в настоящую душегубку,особенно летом,да и работники не расторопные.Прошлым летом,когда в отпуске была барышня,которая печатает анкеты,вообще был коллапс...Посадили девушку и складывалось такое впечатление,что она вообще впервые видела раскладку клавиатуры,пальцем выискивала буквы,торопилась,люди теряли сознание в этой духоте и на заполнение анкеты уходило минут 25-30.Страшно представить,что там ТЕПЕРЬ будет.

0
876
11 октября 2012 15:40

Катарина,Полностью согласен по поводу душегубки и расторопности работников.Дело в том что от скорости их зарплата не увеличивается.Девушка нажимающая пальцем клаву скорее и компьютером пользуется только на работе. А так как у нас процветает кумовство то ждать улучшения не откуда.

0
0
11 октября 2012 15:43

broker,
Полностью с Вами согласна!

0
0
11 октября 2012 16:46

Ага с 1-го января биометрические паспорта.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх