ДАІ оголосило місячник безпеки дорожнього руху (Відео)

10.08.2012, 08:38 Просмотров: 1 418 Комментариев: 4

 

Особливу увагу інспектора ДАІ звертатимуть на дотримання водіями вимог щодо швидкості руху, а також на те, чи дотримуються правил пішоходи, велосипедисти, водії мопедів та

мотоциклів.

В Україні і, зокрема, на Полтавщині цього року зросла кількість аварій на дорогах. Практично кожні три години в ДТП гине людина. Аварії ж з постраждалими трапляються кожні 30 хвилин.

- Найчастіше причиною аварій стає перевищення швидкості, - каже заступник начальника міського відділу ДАІ Олександр Хрестовий.

У зв'язку з цим з 1 по 31 серпня ДАІ проводить місячник безпеки дорожнього руху. Він спрямований на зменшення аварійності, у тому числі і для пасажирського транспорту. Особливу увагу інспектора ДАІ звертатимуть на дотримання водіями вимог щодо швидкості руху, а також на те, чи дотримуються правил пішоходи, велосипедисти, водії мопедів та мотоциклів.

- Ми проводитимемо заходи, спрямовані на виявлення та попередження ДТП з тяжкими наслідками: «П'яний водій-злочинець», «Швидкість», «Обгін», - зазначив пан Хрестовий.

До речі, з початку року на території області сталося:
Аварій з потерпілими - 549 (у минулому році за цей же період — 459).
Травмовано - 692 людини (у минулому році - 573).
Загинуло - 119 осіб (у минулому році - 92)

Автор: bulashev
Теги: ДАІ ДТП

Комментарии: 4

2 686
10 августа 2012 09:11

ага...будут они смотреть как гуляют по дороге пешеходы и как весело разъезжают байкеры на великах...
и типа через месяц можно расслабиться? ДАИ на дорогах не будет до следующего месячника... хотя мне кажется, что эти ребята во время месячных месячника просто смотрят, а в др. дни стопают на каждом шагу по поводу и без....

0
810
D:
10 августа 2012 09:12

"Месячник" - как-то звучит громко, но тошновато и не понятно! Получается, что только в течении месяца ГАИшники будут заниматься своей прямой обязанноятью
звертатимуть на дотримання водіями вимог щодо швидкості руху, а також на те, чи дотримуються правил пішоходи, велосипедисти, водії мопедів та мотоциклів.
Ну а потом уже тем, чем они занимаются обычно...перемещение денежных знаков граждан в свои карманы...Спасибо за открытость пана Хрестового!!!

0
1 676
10 августа 2012 10:28

вчера на Ленина чуть не сбил таксист,переходили дорогу на пешеходном переходе машины остановились пропускать, дебильный таксист объехал все машины и чуть нам на ноги не наехал на пешеходном переходе еще и орал благим матом

0
1 440
10 августа 2012 12:09

камень в стекло ему в таком случае! научило бы 100%

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх