Кременчуцькі бабусі у небезпеці – невідомі волонтери цікавляться номерами їхніх квартир

26.06.2012, 16:33 Просмотров: 2 921 Комментариев: 5

Дві знайомі бабусі-пенсіонерки (колишня вчителька і колишня швачка) розповіли  «Телеграфу», що в неділю та понеділок в районі вулиці Коцюбинського ходила жінка з великими стосами роздрукованих паперів. Вони спілкувалися з пенсіонерами на лавках перед під’їздом. Запитувала вік, статус (пенсіонер або працюючий), номер будинку та номер квартири, де громадянин проживає, записували дані у свої «талмуди» (фразеологія бабусь). Потім ставила такі запитання: як ви оцінюєте діяльність міського голови Олега Бабаєва (дуже добре, добре, скоріше добре, не надто добре та ін.), питала, чи вважають бабусі, що у місті стало чистіше або краще. Далі цікавилась, за кого з кандидатів у народні депутати жінки голосуватимуть, та яку політичну силу підтримають на виборах. Бабуся-колишня швачка сказала, що голосуватиме, мабуть, за «брунетика» Погрібного. Її подруга-колишня вчителька спалахнула і сказала, що голосуватиме виключно за комуністів, а не за різних буржуїв. Потім вона запитала даму-інтерв’юєра: «Назвіться, з якої ви організації, у вас є якийсь документ?»

 

Документ громадянка не показала, організацію, яка проводить опитування, не назвала.

 

Власне через це ми і розповіли про бабусь. Бо маємо застерегти їх від легковажності – досить небезпечно невідомій особі без будь-яких документів називати номер своєї квартири та будинку. Бо так можна скласти не лише реєстр лояльних виборців, а й реєстр самотніх легковажних бабусь. Адреса вашого житла – це ваші персональні дані, ви не зобов’язані вказувати їх невідомій особі. Сподіваємось, бабусям, які не відвідують наш сайт, текст повідомлення перекажуть онуки.

Теги:

Комментарии: 5

1 671
26 июня 2012 16:45

а бабуся все туда же за «брунетика» wink

0
0
26 июня 2012 18:48

Слышал много о соц. опросе по городу.Ко мне 24 июля приходила с опросом симпатичная девушка 25 лет, представилась- Екатерина,да вот вспомнил,представляла исследовательский центр г.Кременчуга.Задавала,довольно таки,интересные вопросы,касающиеся нашего города , С разных источников говорят , что культурные , приятные на внешность , коммуникабельные ребята .Обидно за наших "некоторых бабушек",которые воспринимают все и всех за бандитов,а в день голосования продают свой голос за пакет с гречкой . Надеюсь в нашем городе много адекватных жителей.

0
0
27 июня 2012 09:34

и у нас ходят такие люди с опросниками, и раздают визиточки партии "Рідне місто". И, что самое интересное, отмечают все ответы карандашиком, наверное, чтоб потом поправить как им выгодно!!!

0
0
27 июня 2012 22:53

Белка Ирочка winked Вы не правы!!!писала девушка ручкой при мне ,Я смотрел на свои ответы .С ув.!!!!! wink

0
0
18 августа 2012 10:33

Белке. Чтобы поставить все, как им выгодно - вас опрашивать не надо было))) Они бы сидели дома и писали. Карандашиками удобнее отмечать, говорю как человек, который участвовал в подобных опросах.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх