Вчителям школи «Ада» не виплатили зарплату за березень

14.06.2012, 15:22 Просмотров: 1 540 Комментариев: 9

Викладач школи подала скаргу до прокуратури

До редакції «Телеграфа» звернулась вчитель кременчуцької приватної школи «Ада». Вона повідомила, що їй частково виплатили зарплату лише за лютий 2012 року. За березень, квітень та травень вона не отримала ані зарплати, ані відпускних, які мають сплачувати на початку канікулярного періоду. Вчителька повідомила, що подала скаргу на невиплату заробітної плати до кременчуцької міської прокуратури. Жінка зазначила, що, перш, ніж це зробити, цілий тиждень думала і міняла рішення – настільки важко їй було звертатися до органів правопорядку. 

 

Про невиплату вчительських зарплат у школі «Ада» «ТелеграфЪ» вже писав у березні. Тоді  існувала заборгованість по зарплаті за листопад, грудень та січень. Водночас утворився значний борг за опалення шкільних приміщень. Через це постачальники навіть відключили опалення, і діти пішли на вимушений карантин.  У березні власник школи пан Кравченко публічно пообіцяв виплатити усі борги по вчительських зарплатах у травні. Обіцянку він не виконав.

 

У понеділок, 11 червня, у школі відбулися чергові збори. Батьків прийшло небагато – лише активісти, які докладають зусилля, щоб зберегти школу. Вони ж, до речі, регулярно платять щомісячні батьківські внески. Із деяким запізненням прибув власник пан Кравченко. Він розповів, що мерія не уклала з ним договір довгострокової оренди на 49 років, натомість пропонує оренду терміном на рік. Пан Кравченко поскаржився, що всі «душать», ніхто не допомагає, обленерго теж нахабно вимагає сплати боргу за опалення. Далі почалась дискусія на тему «Як врятувати школу?». Пропозиції лунали різні, іноді досить екстравагантні. Мова про те, як виплатити вчителям зарплату за відпрацьований час не йшла. Преса теж не отримала відповіді, коли виплатять борги. Виходить, вчителі – хто три, а хто чотири місяці – відпрацювали безкоштовно. Нам ця ситуація нагадала Древній Рим – там рабам теж не платили зарплату. Щоправда, рабів годували. Вчителів не годує ніхто. 

 

АНАЛІЗУЙ ЦЕ


Власник приватної школи «Ада» пан Кравченко стверджує, що критична ситуація в школі та борги за опалення виникли через дуже суттєве – в межах 50% – зростання тарифів на теплоносії (воно дійсно відбулося у жовтні 2011 року). Така тарифна ставка не була передбачена у розрахунках плати за навчання на 2011-2012 рік. Відповідно, коштів, які платять батьки, наразі не вистачає на покриття витрат. Та власник до останнього часу не ризикував підвищувати розмір щомісячної оплати за навчання, бо це може привести до зменшення кількості учнів. Наразі батьки учнів платять 1000 гривень на місяць. А, за останніми розрахунками, мають платити 1690-2000 грн. – бо подорожчали і комунальні послуги, і продукти для шкільної їдальні.  Навряд чи таке суттєве подорожчання освітньої послуги можна вважати покращенням соціальних стандартів життя, про яке так голосно кричить український уряд.

Теги:

Комментарии: 9

0
14 июня 2012 15:26

Пана Кравченка на мыло angry

який він тоді пан, що панянкам не плате зп wink

0
0
14 июня 2012 16:42

Уважаемый коллектив школы "Ада"! Добро пожаловать в наш клуб КУЭИТУ. Нам тоже за март не выплатили зарплату!
И ждать улучшения бесполезно. Хотите зарплату - ищите другую работу. Мы так и делаем.Впереди лето- как раз есть время до сентября.

0
0
14 июня 2012 17:16

Мда, и институт и школа превратились в шарашкину контору. Юрий Иваныч наверное в гробу переворачивается, видя во что превратили его выстраданное детище. А все из-за подковерных игр за ректорское кресло. Слишком вкусными были денежные потоки :-)

0
0
14 июня 2012 18:03

Да разве это институт? Это бурса! Знаний в студентов - ноль! Стыд и позор такому руководителю! Отдайте зарплату за 4 месяца учителям школ города!!!

0
731
14 июня 2012 19:35

Адская школа ужс.

0
1 986
14 июня 2012 19:43

При Дериенко такого не было. Но он вовремя почуял неладное и отдал школу в другие руки. А в КУЭИТУ, после ухода Ю.И., ректоры НИКОГДА не распоряжались денежными потоками. И это привело к беде.

0
738
14 июня 2012 21:43

Пусть родители мажров платять зарплату.

0
0
14 июня 2012 21:53

РАБОТНИКАМ ЖБШ ТОЖЕ НЕ ПЛАТИТ ГАМЗА И СУММЫ ПОСЕРЬЁЗНЕЙ...

0
1 671
15 июня 2012 08:14

а где же прокуратура, куда смотрит

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх