Заступник прокурора Гольдінова: «Я звільнилася, бо вирішила змінити амплуа»

28.04.2012, 08:30 Просмотров: 3 212 Комментариев: 5

Олена Гольдінова, пропрацювавши 27 років в органах прокуратури, пішла у відставку

Посаду заступника прокурора Кременчука вона обіймала з 13 січня 2000 року. Пані Гольдінова працювала із багатьма прокурорами міста – від Олександра Михайлика до Тимофія Кодоли.

 

А прийшла Олена Василівна в прокуратуру 13 лютого 1985 року на посаду помічника прокурора Кременчуцького району, після закінчення Харківського юридичного інституту. За час роботи виховала не одне покоління працівників. У 2009 році була нагороджена Президентом України медаллю «За працю та звитягу», також її неодноразово заохочував Генеральний прокурор України.

 

– Під час роботи намагалася побачити за скаргою або справою проблему людини, зрозуміти ситуацію, розглянути питання з усіх сторін і прийняти справедливе та законне рішення, – каже пані Гольдінова.

 

В її пам'яті спливають найбільш резонансні справи, які змусили жінку-прокурора пройти перевірку на професіоналізм.

 

– У Кременчуцькому районі в 1999 році знайшли голову чоловіка. В ході слідства стало відомо, що його вбив і розчленував батько. Частини тіла викинув у контейнер для сміття. Нам дуже важко було встановити особу потерпілого, а потім – довести вбивство, тим більше, що родина вбитого мовчала. Ми пройшли через складні експертизи та встановили вбивцю. Він отримав 11 років позбавлення волі, – каже Олена Гольдінова. А ще згадує 92-річного кременчужанина, який називає її рідною матір'ю за раніше надану прокуратурою допомогу. – Він дзвонить мені часто. На кожне свято пише поздоровлення у віршах.

 

Пані Олена з гордістю розповідає про своїх колишніх підлеглих – тих, що зараз успішно працюють на керівних посадах, в обласному апараті, судах, очолюють прокуратури районів, тощо.

 

Олена Гольдінова вважає, що досягти високого професійного рівня їй допомогли наставники. Серед них прокурори області в різні часи Володимир Кривобок, Олександр Гардецький, Віктор Войцишен, Анатолій Мельник, прокурор Кременчуцького району Олександр Денисенко. Вдячна Олена Гольдінова і нинішньому прокурору Полтавщини Андрію Миронову.

 

– Андрій Миколайович пропонував мені працювати в обласному апараті начальником управління або на інших керівних посадах. Але я віддала пріоритет сім'ї і вирішила не переїжджати в Полтаву. Та саме слова прокурора області про те, що, на його думку, я давно виросла з цієї посади, заставили мене замислитись. Я зрозуміла, що, можливо, прийшов час зайнятися чимось іншим. Якби рік тому мені сказали, що я з легким серцем піду – не повірила б, а зараз, розуміючи, що в мене є досвід та знання, енергія і бажання створити себе заново, вирішила залишити посаду, змінити амплуа. Звичайно, займатися потрібно тим, що найкраще знаєш та вмієш, тому я вирішила не розлучатися з юридичною практикою і планую відкрити адвокатське бюро, – говорить Олена Гольдінова.

 

Крім того, вона має ідеї, які лише частково пов'язані з юриспруденцією. Що з цього вийде, покаже час. А зараз вона каже: «Я почуваюся птахом, якого випустили на волю!».

Автор: editor
Теги:

Комментарии: 5

0
28 апреля 2012 10:13

Так классно было, так хорошо. Люди всё вокруг такие душевные, работа интересная. И концовочка такая: - «Я почуваюся птахом, якого випустили на волю!». Такие сравнения, обычно, на "Шансоне" крутят.

0
0
28 апреля 2012 11:45

Молодец, давно надо было открыть свое дело! Здесь будет больше пользы для семьи, для души...

0
0
28 апреля 2012 17:37

Да, печально...Елена Васильевна оставалась единственным профессионалом и здравомыслящим человеком в этом "заведении"....Жаль, что она не захотела сообщить действительные причины своего ухода...видать, время не то...Удачи Вам Елена Васильевна!

0
0
28 апреля 2012 23:08

свободна людина ні дня не пропрацює в прокуратурі школи Вишинського. Це люди системи і на крючку системи. Судячи з панегірику жулікам і ворам- розрахунок не на захист у змагальній правовій системі, а на "кумовські" домовленності.

0
0
29 апреля 2012 21:23

хорошие кадры уходят ! удачи вам Елена Васильевна!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх