Мер розгнівався – і реконструкцію музею у Кременчуці «заморозили» на п’ять місяців

26.04.2012, 09:13 Просмотров: 3 324 Комментариев: 8

Мер розгнівався – і реконструкцію музею у Кременчуці «заморозили» на п’ять місяців

Є надія, що будівельні роботи в краєзнавчому музеї відновляться

Реконструкція музею у Кременчуці триває п’ятий рік

 

П’ять місяців тому, 29 листопада 2011 року, мер міста на зустрічі з кременчужанами в МПК заявив: «У наступному році в музеї працюватиме інший підрядник. Цей зірвав усі терміни здачі об’єкту, він винен!» Заява стосувалася багатостраждального Кременчуцького краєзнавчого музею, який реконструюють з 2008 року.

 

У 2011-му генпідрядником виступала будівельна компанія «КременчукЖитлобуд», а субпідрядником – фірма «ВЛАН». «ВЛАН», власне, і виконувала усі будівельні роботи. Вони оновлювали фасад, утеплили його, поштукатурили зали, тощо. Втім, будівельники не встигли до настання низьких температур завершити покрівлю музею. Це викликало гнів міського голови, і він публічно заявив, що «ВЛАН» на реконструкції музею більше не працюватиме. Відповідно, «ВЛАН» роботи припинила – адже замовником виступав міськвиконком. До речі, робітники «ВЛАНу» отримали платню за виконані ще в листопаді роботи лише взимку, після Нового року – на свята пішли з порожніми кишенями.

 

Після того, як неугодний «ВЛАН» позбавили роботи, реконструкція музею припинилась. І не велася цілих п’ять місяців. У квітні «ТелеграфЪ» дізнався, що робітники «ВЛАНу» працюють в музеї. Як з’ясувалося, вони демонтують на даху конструкції, які забракував генеральний проектувальник – полтавський інститут «Міськбудпроект». Демонтаж «ВЛАН» здійснює власним коштом.

 

Хто надалі займатиметься реконструкцією музею, невідомо. В Управлінні капітального будівництва «Телеграфу» пояснили, що новий тендер на виконання робіт ще не призначений. А все через те, що існує певна колізія закону – насправді, угода з генпідрядником «КременчукЖитлобуд» ще не розірвана, і бюджетні кошти, які за угодою виділили на реконструкцію, повністю не використані. Тож є імовірність, що «КременчукЖитлобуд» та «ВЛАН» поновлять роботи в музеї. Або ж угоду з ними розірвуть, і призначать новий тендер. Такий варіант «з’їсть» ще більше часу – та ще й літнього. Між тим, ціни на будівельні матеріали з січня 2012 року вже двічі піднялися на 7% – про це «Телеграфу» розповіли торговці. Зросла і мінімальна ставка, від якої нараховують зарплати будівельникам. Тож вартість реконструкції зростає фактично щодня. Схоже, мерський гнів дорого коштує кременчуцькому бюджету.

 

На реконструкцію музею у 2012 році планують виділити близько 2,7 млн грн. За ці кошти мають зробити дах та повністю завершити фасад. Грошей на виконання робіт у внутрішніх приміщеннях музею, скоріше за все, не вистачить – лише заміна підлоги в залах коштуватиме щонайменше півмільойна. Обережні будівельники вважають, що у 2012 році музей ще не відкриють.
Теги:

Комментарии: 8

81
26 апреля 2012 09:46

"вони демонтують на даху конструкції, які забракував генеральний проектувальник – полтавський інститут «Міськбудпроект»."

Дико было смотреть, как сначала установили стропильную систему, смонтировали металлочерепицу, а теперь демонтаж!!!

0
0
26 апреля 2012 10:05

Второй мост.

0
1 322
26 апреля 2012 10:45

Мэр гневается?! Надо же! А с виду такой милый, добрый, отзывчивый человек... recourse

0
2 962
26 апреля 2012 12:17

ada,
Крышу готовят под оранжерею Гарди - будет как в кино "Служ роман". Перед фасадом будет озеро, мост на беседку посредине, киоск с пивом для Контролера Реальности.

0
0
26 апреля 2012 12:48

так пусть генеральный проектировщик и демонтирует свое генеральное творение.

0
0
27 апреля 2012 12:52

"Обережні будівельники вважають, що у 2012 році музей ще не відкриють." ...не понял смысл фразы. А мэру совет - не нужно начинать одновременно строить скверы, парки, фонтаны, дороги, розы, липы, музей, бровки и т.д....все не до конца. Так поначинал все и пустил на самотек! Бюджетные деньги нема куда девать?????

0
0
27 апреля 2012 14:03

Там где появляются субарендаторы и субподрядчики, как правило, порядка нет, а только бардак. А Бабаев, что, вчера родился? А теперь он сердится. Детский сад. У тебя в руках куча бюджетных денег, так распорядись ими правильно и по уму. Дома у тебя тоже куча субподрядчиков по 5 лет ремонты делает? А причина одна - "откаты" мешают работать.

0
587
30 апреля 2012 15:33

Субподрядчик - это святая дойная корова для Бабаева и его "команды" (для Глухова, Надоши и тд. и тп.- полностью аналогично). Прямой связи они с исполнителями не имеют - для этого есть "управляющие компании" которые и выступают в роли "дояров" , а к "первым лицам" претензий у прокуратуры нет.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх